Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványt nagyvárosokban...

Jogosítványt nagyvárosokban érdemesebb beszerezni (Debrecenre gondolok), vagy inkább kisebb településeken, pl. Békéscsaba?

Figyelt kérdés
Hogy éri meg jobban? Több tapasztalatot szerzek ha nagyobb városban kezdem el a jogsit? Jobban fog menni a vezetés bárhol másutt? (általánosságban kérdem, nem annak fényében, hogy nekem jól megy-e majd a vezetés, ez a trolloknak szól)
2012. júl. 30. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vezetési tudást/tapasztalatot nem szerzel abban a 30 órában amit az oktatáson levezetsz szóval én inkább a kisebb városra szavaznék.

De ha pl. nagyvárosban laksz és a helyedben nem utaznék 1-1,5 órát azért hogy vezetni tanuljak ha egyszer a városomban is van autósiskola. Vagy fordítva.

Válaszd azt amelyik a közeledben.

2012. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :) A közelebbi az a nagyváros lesz, végül is ott lakom :D Csak azért érdeklődtem, mert ugye nagyobb városban sokan azt mondják nehezebb, de hát ha jogsim lenne úgyis kell ott vezetni, szóval így is úgy is át kell esni rajta. Még egyszer köszi. :)
2012. júl. 31. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:

tanpálya meg vizsgaútvonal nincs minden bokorban, tehát így-is úgyis utaznod kéne. inkább nagyobb városban, ahol több suli közül választhatsz, és lehet, h olcsóbb is.


vezetni tényleg nem a 30 órán, meg az esetleges pótórákon tanulsz meg, hanem majd az életben.

ott max azt tanulod meg, h hogyan tegyél a VB kedvére, h ne húzzon meg. köcsög lehúzás az egész. a VB azt várja el, h végleteikig szabálykövetően, ésszerűtlenül vezess, és akkor elégedett lesz veled.

2012. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kis városban lehet többe kerül az óradíj, de többet vezetsz országúton, többet tapasztalsz míg bevezetsz.


Én kisvárosi autósuliba jártam, de Debrecenbe vizsgáztam. Ott is vezettem. 500 ft-al került többe egy óra vezetés.

2012. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kicsit félreértettem a kérdést, szóval nekem a kisváros az az, ahol nincs vizsgaközpont. :D

Azért volt drágább egy óra, mert még 40 km volt az út, befele Debrecenbe. :D

2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!