Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Törökszentmiklós irányából...

Törökszentmiklós irányából megyek szolnokra és onnan hogy jutok el szandaszőlősre? Milyen utcákon, nagyon bonyolult?

Figyelt kérdés
bonyolult,megyek,szolnok,törökszentmiklós,jutok,utca,milyen,

2012. aug. 2. 10:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs a kulcsszavakat rosz helyre irtam
2012. aug. 2. 10:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Leszállsz a Tiszaliget után, visszasétálsz a tiszaligeti beszmegállóhoz(az emlékmű előtt) és onnan megy 6-os, 6y-s busz Szandaszőlősre. Rákóczifalvai és Tiszaföldvári és Szandán megy keresztül, kérdés, hová akarsz eljutni.
2012. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fel ne szállj a 6-os és a 6y-os buszra!!!! Az vinne vissza miklós irányába Szolnok széléig:DDD

Amelyik megállót írta az előző válaszoló, ott vagy az említett vidéki buszokra szállj fel, vagy a 7-es, 8-as buszra, és ezek betűs változataira.

2012. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon megváltozott a közlekedés, mert én évekig a 6ossal jártam, bement a Vörösmezőre.
2012. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A 6-os az Állami Gyümölcsöshöz megy, az y-os pedig a Holt-tisza partra.

De most megyek a menetrendhez, megnézem:))

2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nagyon rég mentem busszal, szerintem akkor még 7es se volt, vagy csak én nem mentem vele:d
2012. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]



Gyerek voltam még, tehát úgy 25 éve jártam a 6-os busszal, és már akkor ezen az útvonalon járt.

Akkor is volt már 7-es, 8-as, tehát valahol nagyon el vagy kavarodva:)

2012. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és ha kocsival megyek akkor melyik úton kellene menni? csak még életembe nem jártam arra és nem ismerem egyáltalán hogy melyik utcán mennénk
2012. aug. 2. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn mentem ezen az útvonalon, de 7essel sose mentem, de akkor 8as, nem 6os, végül is majdnem, csak 2 hiányzott:D
2012. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hová akarsz eljutni?

Amúgy meg [link]

2012. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!