Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "T" Kategória! Honnan tudok...

"T" Kategória! Honnan tudok le tölteni olyan KRESZ programot amin ez a kategória rajta van? ( Traktorból szeretném le raknia jogsit és gyakorolni szeretnék )!

Figyelt kérdés
Nem lényeg minden kategória csak ez lenne a fontos !

2012. okt. 28. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem külön nincs T kategória. Mármint, hogy csak abból vizsgázol. Ha leteszed a B-s(személygépjármő) vizsgát automatikusan megvan a T kategória is mint például az M és a K kategória. De ha jól tudom 2 évet várni kell a B-s vizsga után, hogy vezethess traktort. Nem is látni az utakon tanuló vezetős traktorokat. Nem is lehetne megoldani.
2012. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , Szerintem van mert unokatesóm 2 éve rakta le traktorból ez volt kb tavasszal és már nyáron traktorsofőrként dolgozott :) Na nem baj ! :D Azért köszi a választ !
2012. okt. 29. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan programot amiben megvan az összes kategória! írj privit.
2012. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van külön T kategória ! :)

Amit a B kategóriás jogsi mellé adnak az olyan T kategória aminek a végén 185 ös korlátozás van a jogsiba az az Mezőgazdasági vontató 2 nehéz pótkocsi ez a hivatalos! :)


T kategória 16 éves kortól megszereztető az az a korlátlan T kategória!


Továbbá akiknek nem kell külön T kategóriás jogosítványt tenniük mert teljes értékű a T kategóriás jogosítványuk mindenféle korlátozás nélkül az a C+E kategória mellé autómatikusan jár a T kategória!


Illetve a TR Trolibusz kategóriával is lehet vezetni mezőgazdasági vontatót 2 nehéz pótkocsit!


Ez a hivatalos ! :)

Sok sikert!

2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi kiegészíteném rosszul írtam tehát amit B kat mellé adnak T kategóriát 185 ös korlátozással az Mezőgazdasági vontató! + KÖNNYŰ PÓTKOCSI vontatható vele nehezet sosem lehet a B kategóriával húzni! :)


na így teljes :)

2013. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem külön nincs T kategória. Mármint, hogy csak abból vizsgázol. Ha leteszed a B-s(személygépjármő) vizsgát automatikusan megvan a T kategória is mint például az M és a K kategória. De ha jól tudom 2 évet várni kell a B-s vizsga után, hogy vezethess traktort. Nem is látni az utakon tanuló vezetős traktorokat. Nem is lehetne megoldani."


Akkor rohadtul rosszul tudod! :D És ami a B-vel jár az korlátozott, tehát mezőgazdasági vontatóval csak "utánfutót" húzhat max.

2013. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Van külön T kategória.

Az én iskolámban oktatnak T kategóriás vezetést, ehhez hozzá társul a biztonságos üzemeltetés is.

A kérdezőnek:

Van fent torrent oldalakon KRESZ gyakorló program ezekből néhányban benne van szinte az összes kategória

2014. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem külön nincs T kategória. Mármint, hogy csak abból vizsgázol. Ha leteszed a B-s(személygépjármő) vizsgát automatikusan megvan a T kategória is mint például az M és a K kategória. De ha jól tudom 2 évet várni kell a B-s vizsga után, hogy vezethess traktort. Nem is látni az utakon tanuló vezetős traktorokat. Nem is lehetne megoldani."


Nem tudom, hogy hol élsz, de ekkora ökörséget ember!!!


Van külön T-kategória, amit B-vel kapsz az egy korlátozott, tehát fekete rendszámos traktorral (vontató) csak szólóban, munkagéppel mehetsz. Kocsit 750-kg-ig húzhat. És traktorra nincs semmi 2 éves tilalom, az másra vonatkozik!


És létezik oktatótraktor is, tehát lehet csak T-kategóriára vizsgázni, és akkor a korlátozás is megszűnik.

2014. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Olyat nem tudok amit le kell tölteni de van egy program ami havi 4000ft és csak a T kategóriáról szól!

BENNE VAN A MUNKA, TŰZ ÉS SZÁLLÍTÁS VÉDELEM IS, PLUSZ UGYE BÁR A (T) KÖZLEKEDÉSI ALAP ISMERETEK.

A NEVE :E-titan learning

Honlap: [link]

2021. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!