Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsőbbségi csomagként mikorra...

Elsőbbségi csomagként mikorra ér ide a csomag? Tegnap adták fel. A csomagot postás autó hozza vagy postás biciklivel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég sok csomagot szoktam küldeni a postával. A legtöbb sima csomag is megérkezik másnapra, de legkésőbb a feladás utáni 2. munkanapon!

A 2 kg alatti levélként feladott csomagot (ilyenis van) a saját biciklis postásod viszi ki, a többit egy külön autóval szállítják. Az időgarantált postacsomagot két különböző alkalommal próbálják kézbesíteni, aztán hagynak értesítőt, hogy hol veheted át. Így ha az első kisérletnél nem vagy otthon, akkor egy nappal később kapod meg a csomagodat!

:(

2012. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb esetben másnapra megérkezik.

De én épp most jártam úgy hogy hétfőn adtak fel egy kis csomagot ajánlott levélként és csak ma érkezett meg...


Szóval jó esetben a normál csomag is 1 nap alatt célba ér, de nem feltétlenül...

2012. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"De én épp most jártam úgy hogy hétfőn adtak fel egy kis csomagot ajánlott levélként"


Kérdés, ki mit ért "csomag" alatt. Nem minden csomag ami annak látszik :)


Ha LEVÉLKÉNT adod fel, akkor az levél, aminek az átfutási ideje bizony 2-5 munkanap. Ha elsőbbségi akkor másnap megkapod. Minden cucc feladható levélként, ami nincs 2 KG. És az 500grammnál nem nehezebb leveleket a "biciklis postás" viszi ki, a többi levelet és a csomagot pedig a csomagos autóval...

2012. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ajánlott levélként volt feladva. Lehet az volt a gond. De akkor is az ajánlott levélként feladott cuccokat is eddig legkésőbb a feladást követő 2. munkanapra megkaptam...
2012. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! Sima ajánlott levélnél is 2-5 munkanap a határidő...
2012. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fene a pofájukat...

És csomagnál mennyi a határidő?

(nem elsőbbségivel, csak egy szimpla standard csomagnak)

2012. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

standard csomag:


80 %-ban a feladást követő első illetve 95 %-ban a harmadik munkanapon belül érkezik meg...

2012. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!