Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autós üldözésnél a rendőröknek...

Autós üldözésnél a rendőröknek meg kell állniuk az ország határnál, vagy mehetnek tovább pl. Ausztriába?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit tervezel? Én is benne akarok lenni. Fifti fifti.

Csak félek, hogy a határ túloldalán várnak az osztrákok.

2013. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem mehetnek tovább, de akik a Schengeni övezetben vannak, úgyis összedolgoznak egymással, tehát majd várnak az osztrákok. Ahol meg határ van, úgy sem jutsz tovább.
2013. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólnak az osztrák rendőröknek, akik várnak. Bár azokon az utakon szokott lenni a rendőrségi TT vagy Octavia RS, szóval ritka hogy meglép az illető.
2013. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a rendőrségi tt-t meg rs-t sem kell nagyon túlbecsülni, simán ott lehet hagyni egy erősebb járgánnyal, de ettől függetlenül ne csinálj ilyet


100% hogy a határ túloldalán már várnának rád az osztrák zsaruk

2013. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem tervezek semmit.

Csak épp kíváncsi voltam erre.

2013. jan. 11. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Győrben van Audi TTS (272 pacis) és egy S8as (450 lovas) gép is, az Octavia túró ezekhez képest... Audik elől úgysm lépsz meg, azokat csak olyan zsaruk vezethetik, akik nagyon komoly vezetéstechnikai tréningeken vettek rész.
2013. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kéne legalább minden megyébe legalább egy Audi TTS, csak valami Ferrarinak lenne esélye ellene, a többieket simán elkapnák.
2013. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az audi túlmisztifikált német népautó, huncut kis nissanos szopatta rommá őket horvátoknál tavaly nyáron...a rendőrők vezetéstechnikai ismereteiről bővebben informálodnál, vagy nevetnél vagy zokognál a szégyentől...
2013. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!