Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet, hogy apuval megyünk...

Lehet, hogy apuval megyünk Németországba (Romániából) sem ő sem én nem voltunk még repülőn, milyen érzés a fel és le szállás?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár oldalon ,hogy kicsit fura érzés lesz a gyomrodban. De bővebben mesélnétek nekem a ti repülős élményeitekről? Szerencsére nincs tériszonyom és imádom a sebességet.Csak apunak van tériszonya :)

2013. jan. 23. 19:03
 1/6 anonim válasza:
88%
Fantasztikus érzés. Tudnivalók: Ha le szálltok a buszról és gyalogoltok a gép felé, mindenki el kezd szaladni, mert a jó helyeket akarják el foglalni. Így már a buszon is legutolsónak szálljatok fel az ajtóhoz, hogy elsőnek szálljatok le és akkor futás a lépcsőhöz. Arra figyeljetek ne a szárnyhoz üljetek, mert akkor semmit sem fogtok látni és ne is leghátulra mert ott a wc és szarszagban fogtok utazni végig. Futás előre, ablakhoz a gép elejébe. Nóóó para!! Szuper jó!!
2013. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 23. 19:15
 3/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Mondjuk, hogy az első jól mondja, bár én szaladó embert nem láttam. A sebességet nem érzi az ember amúgy sem, a gyorsulást fogod érezni a kifutópályán, illetve a lassulást.

Sz@rszagot sem éreztem. A felszállás a furcsább talán, a leszállásnál sem tapasztaltam semmi különöset.

2013. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 23. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó élmény lesz a felszállás. Hosszas manőverezgetés után beáll a gép a kifutópályára, és hirtelen elkezd gyorsulni, ha nem számítasz rá, bele is préselődsz az ülésbe:) egy kis idő múlva pedig felemelkedik a gép orra, és már el is hagyjátok a földet, na akkor tuti hátradőlsz a székedben:) utána pedig dől jobbra-balra egy darabig, nagyon szép lesz a kilátás. A leszállás is hasonló élmény, csak fordítva történnek a dolgok. Szerintem a fel- és leszállás a legjobb a repülésben, fent egyébként nagyon unalmas az út.
2013. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mint a lift.
2015. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!