Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres Kresz elméleti vizsga...

Sikeres Kresz elméleti vizsga után mi a teendő?

Figyelt kérdés

tudom, hogy be kell menni az autósiskolába, de kell valami papírt vinnem?

kérhető hónapokkal előre gyakorlati óra időpont?


2013. febr. 25. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdéshez még hozzátartozik, hogy a sikeres vizsgáért nem kaptam semmilyen, azt bizonyító lapot
2013. febr. 25. 17:30
 2/5 anonim válasza:

Kell hogy legyen egy kis fehér kinyitható vizsgalapodnak, amihez hozzá van csatolva a fényképed, és abban kell bemmelennie egy M-betűnek hogy megfelelt.

A sikeres vizsgától számítva van 2éved hogy sikeresen elvégezs a rutin, illetve a városi közlekedési vizsgát, majd miután ezek megvannak, leteszed az elsősegély nyjtó tansolyamot, amit sikeresen elvégzel, majd az ott kapott okmányokkal elmész az autós iskolába, és bemutatod.

Miután leellenőrizték, utána elmész az okmányirodába(értelemszerűen a rágiódnak megfelelőbe) és viszel magaddal 2ezer forintot, valamint az autós iskolában kapott papírokat, és miután ott végeztél, már csak hazakell menned, és várnod kell a póstást, hogy hozza neked a jól megérdemelt vezetői engedélyedet :)

Sok sikert :)

2013. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kis könyvet már nem adják oda azt vizsga bistos visszi el, te csak azt a nagy vizsgalapodat kapod meg ami vizsga bistosnál van végig....itt x eli a hibáidat ezzen van rajta nagy M . ezt viszed magadal mikor 3 nap mulva elkezded intézni a papirokat.
2013. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem még nem így volt. Amit a vizsgabiztos ad nagy lapot, azon volt a vizsgatvonalam, amit huztam.
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikeres volt a vizsga, hívd fel az autósiskoládat és kérj gyakorlati oktatót.
2013. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!