Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oxford Aviation Academy - ha...

Oxford Aviation Academy - ha náluk a kritériumoknak megfelelek, akkor 30 évesen lehetnék általuk pilóta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]


Illetve a képzés alatt hitelt vesznek fel, vagy teljes egészében a jelentkezőnek kell a horribilis költségeket kifizetnie?



2013. márc. 7. 01:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hibás hivatkozást linkeltem be. Ezek a kritériumok:


[link]

2013. márc. 7. 01:30
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem a jó kérdéseket teszed fel. Azon kellene inkább gondolkodnod, hogy mit csinálsz utána, ha meglesz a szép kis kék könyvecskéd, amit 15 millióért megvettél. Dolgozni is akarsz? Hol?


Én 2 éve végeztem az OAA-nál, semmit nem találtam. Elég drága nyelvtanfolyam volt.

2013. márc. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tehát nem elég, hogy az első tiszteknek évekig a nevetségesnél is kevesebbet fizetnek, még munkalehetőség sincs?!

Miért? Ennyire kevesen repülnek manapság, vagy ennyire olcsó a jegy?

2013. márc. 7. 12:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő ;)


Európában az elmúlt években egyedül a Ryanair kínált álláslehetőséget. Ez 2013-mal megszűnt, határozatlan ideig teljesen felfüggesztették a felvételt. NINCS 1 másik cég sem, aki venne fel embert.


Amúgy a nevetségesen kevés első tiszti fizuról.. A ryanairhez ha felvettek, akkor le kell perkálnod 27.500 GBP-t. Típus képzés. Ez majd 10 millió Ft. A kezdő fizetés pedig nettó 300 ezer huf. Semmiféle lakhatási, kaja vagy bármilyen egyéb támogatással. A munkavégzés városát a Ryanair mondja meg, semmilyen beleszólásod nincs, simán kaphatod Londont. 300-ból Londonban egy lakást nem tudsz bérelni, és akkor még nem ettél és pláne nem kezdted el törleszteni a 10 milliós tartozásodat..

2013. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szuper. Mondják nekem ezek után, hogy csak nálunk van válság. Egy manikűrös többet keres...


Hol vannak a nem is oly régi kilencvenes évek szuper-fizetései? Hatvan millió egy tapasztalt kapitánynak...

2013. márc. 7. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy tapasztalt kapitány most is rengeteget keres. Nem hatvan milliót, de havi 1-2t. Csak soha nem lehet eljutni oda.. :(
2013. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Talán próbáld meg esetleg a CAVOK-nál. Ők talán a Wizzair-nek adnak utánpótlást, bár ha az első hozzászóló az Oxforddal nem járt sikerrel, akkor nem valószínű ez sem. Sajnos! [link]
2013. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A CAVOK nem ad pilótát a Wizzairnek, ez egy az egyben kamu. Az Oxfordos próbálkozott náluk is.


A Wizzair évek óta nem vett fel új kadétot (!).

2013. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát ezt nem tudtam, de legalább okosabb lettem. Akkor ezek szerint itt is "kihalásos" alapon megy a kadétok felvétele?
2013. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Apropó. Olvastam cikket, miszerint Ázsiában és a Közel - Keleten pilótahiány van. Ott esetleg nem lehet elhelyezkedni?
2013. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!