Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autópálya díját visszafizet...

Az autópálya díját visszafizetik azoknak, akik múltkor bentragadtak 2 napra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nem az az ország.....1ébként 10 napos a matrica ergó még 5-6 napig tudtad használni...
2013. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Miért fizetnék vissza, ha egyszer az autós felment a pályára? Viszont nem büntetik meg, akinek időközben lejárt.
2013. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem tök jogos elvárás,mert az Autópálya kezelő nem teljesítette a szerződésben foglaltakat.
2013. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de a 10 napos matricánál hogyan bizonyítod h ott voltál?és utána meg nem mentél 7 napig?ülj le 1es!!!
2013. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell hosszabbítani az érvényességét.Ülj le,1-es!
2013. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, az emberek fizettek azért, hogy gyorsan odaérjenek a céljukhoz és hát ez most nem teljesült. És tényleg elérhetetlen volt az autópályakezelő honlapja aznap reggel, ezt én is tapasztaltam, bár én nem utaztam sehova, de úgy tartanám korrektnek, ha ők is kifizetnék azoknak, akik nem tudták használni megfelelő módon vagyis sehogy az utat. Ez, hogy 10 napos, meg hülyeség, mert a legtöbb ember tudjuk, hogy csak hétvégére veszi, attól hogy kifizettetik velük a 10 napot.
2013. márc. 21. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
az teljesen mind1..ki kötelezte őket h oda menjenek?meg h elakadtak sem az autópálya kezelő hibája sztem..hanem az első kamioné aki befordult a szalagkorlátba..
2013. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor máskor sem kötelezik őket......

téged sem köteleznek,hogy egyél.

2013. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha veszek egy számítógépet vagy egy cipőt (ami nem kötelező) ott is visszafizetik a pénzt, ha az használhatatlan. Na de most olvastam, hogy visszafizetik időarányosan, na ez a minimum.
2013. márc. 22. 05:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nyugi, olvassátok el az ÁAK tegnap délutáni közleményét. Mindenki időarányos visszatérítést kaphat.
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!