Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos hétfő...

Mennyire biztonságos hétfő délelőtt egyedül menni a Józsefvárosi piacra?

Figyelt kérdés

Egy ilyen táskával:

[link]


2013. ápr. 13. 22:21
 1/6 anonim válasza:
Miért ne lenne az???Mert juuj az 8 ker??Látszik nem Pesti vagy :) semmi bajod nem lesz :) hidd el nem csak neked van laptopod :))) ha nem mindenkinek szinte :) senki nem fog hozzád szolni én itt élek ezek csak rém mesék :)
2013. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez erősen függ attól is, hogy mennyire látszol erősnek. 150cm/20kg-san ne menyj. Kétajtós szekrényként géppisztollyal a kabát alatt akár éjjel is bepróbálkozhatsz.
2013. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
190cm/75 kg vagyok... inkább majd legközelebb :D
2013. ápr. 14. 12:02
 4/6 anonim válasza:
Kajak ez a "hir" védeken a 8 rol???? :)Ugyan olyan kerület mint a 6 mondjuk :) minden tele kamerával :) nem azért lett "híresebb" mert az olyanokat bántják mint ti ha nem mert itt élt anno a prosztitucio világa most meg hidd el nem ti lesztek azok akikből pénzt csinálnak :) senki nem fog börtönbe menni mert egy vidéki fell jön :)Minden 3. Kis gyereknél iphone van vagy az lóg a nyakába és ott is marad :)
2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem veszélyes. Én amikor egyedül kimentem, akkor 2 cigány betámadott fényes nappal és senki nem jött oda segíteni. Szóval én azt tanácsolom neked, ne egyedül menjél. Mert tényleg parás az a környék.
2013. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ahhoz, hogy két roma betámadjon, nem kell a VIII. ker-be menni... Minden városban, községben, faluban van ilyen fajta ember...

De ezt sose értettem meg... mi az hogy betámadnak... vicsorognak és harapnak?

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!