Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Második alkalommal is megbukta...

Második alkalommal is megbuktam forgalmi vizsgán, kapubejáró elé parkoltam . Izgultam.1. bukásom is parkolás miatt volt nem volt meg a 30 cm. A vb. szerint jól vezetek, betartok minden szabályt. Szerintetek érdemes még foglalkoznom vezetéssel?

Figyelt kérdés
kresz, autóvezetés, bukás

2013. máj. 10. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Ezek nem olyan nagy hibák, hogy közveszélyes lennél. Apró figyelmetlenség. Megoldás, hogy tuti átmenj: 20e.
2013. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nyugodtan próbálkozhatsz, mivel csak a parkolások azok amikkel gondok vannak, de ott sem az hogy lehúzod az autók oldalát hanem egyszerűen rossz helyre mész.

Ha a vb szerint betartod a szabályokat rendesen és tényleg biztonságosan vezetsz akkor simán vezethetsz az életben is. A parkolás is olyan dolog hogy valóban nem lehet kapu bejáró elé parkolni meg persze nem tudom hogy múltkor így milyen 30 cm volt de van egy sejtésem az is lehet hogy az kötekedés volt, mert nem cm-re pontosan szokták ezt mérni egyébként.

Szerintem menjél még nyugodtan vizsgázni, de előtte beszélj az oktatóddal hogy kicsit gyakoroljatok főleg a parkolásokat meg hogy mire mikor figyelj oda stb... Ha parkolót keresel útközben akkor nagyon jól nézzél körül, ha kocsi kiállót látsz már ne is próbálkozz, meg ha párhuzamos parolás van akkor figyeld hogy mekkora a hely a két autó közt, ha nem nagy akkor inkább hagyd ott a helyet és keressetek mást.

2013. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek pusztán gyakorláson múlnak. Nekem a negyedik forgalmi vizsga sikerült, az első három vizsgán túl izgultam, és persze, hogy rontottam.

Várj egy kicsit a további vizsgákkal, és vegyél gyakorló órákat. Van otthon autó? Esetleg azzal az utcátokban gyakorolj parkolást, ha van hely hozzá.

2013. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a pozitív válaszokat :)hozzászólásaitokat olvasva már nem vagyok szomorú és folytatni fogom a vezetést. Remélem a harmadik vizsgám sikerülni fog. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2013. máj. 10. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt 5 perc alatt megbuktam. Oktatóm kb. azt mondta, hogy bennem bízik, hogy nem bukok meg, mert vérprofin vezetek. Bementünk egy utcába, parkolnom kellett, elkezdtem. Pillanatok alatt meg is buktam, mert nem húzódtam a felezővonalhoz és nem néztem azelőtt hátra, mielőtt beraktam hátramenetbe a sebváltót. Úgy hogy sok sikert!
2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülni fog , ezek nem nagy hibák. Nekem hatodjára sikerült , gondolhatod mit érezhettem , minden vizsgámon nagyon izgultam , mindent elszúrtam. Amúgy ez a 30 cm dolog idegesít a legjobban , nem is értem miért pont 30 , a való életben ugyan ki nézi , hogy ki hány cm-re áll a padkától? :S Senki.
2013. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahogy már valaki írta, nem vagy közveszélyes..folytasd tovább, arra gondolva, hogy nem Te vagy az első, és utolsó sem, aki megbukik...de sokkal nagyobb hibával.


Vágj bele, ne tétovázz.

2013. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

szia!

Én is kétszer buktam,apróságok miatt!Harmadjára sikerült!De ahogy az egyik válaszoló írta 20-30000 borítékba.De ezt beszéld meg az oktatóddal. Barátnőm 3x bukott,szintén parkolás, negyedjére borítékolt és lám átengedték!Amúgy a pótórák +vizsgadíj is igen drága!

2013. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbuktam 1x mert rosszul parkoltam be. De utána minden simán ment,átbeszéltük az oktatómmal,hogy mi a gond,utána másodszorra egyből átmentem. 17/f
2013. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!