Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha van egy orvosi igazolásom...

VItya85 kérdése:

Ha van egy orvosi igazolásom még 2012 júniusából akkor azt még elfogadják most az okmányirodában vagy újat kell csináltassak? (jogosítvány hosszabbításról van szó)

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva meddig jó az orvosi.
2013. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én három hónapról tudok.
2013. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HA '85-ben születtél, akkor 28 évesen még 10 évre kapod meg az orvosit, és addig használhatod.
2013. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell különíteni a két dolgot. Az orvosi igazolás nem lehet régebbi három hónapnál. Tehát nem érvényes, új kell. Az más kérdés, hogy mennyi időre szól.
2013. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző jogsimat '98-ban csinlátattam, aztán egyszer csak "elveszett" és 2001-ben a régi orvosira állították ki az újat, természetesen az eredeti lejárat szerint!
2013. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a reakciókat!Ma beszaladtam(pontosabban vártam két órát) és szó nélkül megcsinálták!Úgyhogy elvileg jó remélem nem utólag fog kiderülni valami butaság:)
2013. máj. 15. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha befogadta az okmányiroda (és miért ne fogadta volna be), akkor már nem lehet utólag gond!

Az orvosi papírod elméletileg 2022 júniusig érvényes, addig kapod a jogsit is!

2013. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!