Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik az ország legnagyobb...

Melyik az ország legnagyobb kereszteződése?

Figyelt kérdés
Meg azt is írd le, mi alapján. (sávok száma, utcák, forgalom, vagy amit gondolsz.) Meg jöhet link térképen.
2013. máj. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál, mint az M0-M1 találkozásánál?

[link]

2013. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez is elég kesze-kusza, ráadásul három szintes (M0-M6):

[link]

2013. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmikre. Bár én inkább lakott területen belül gondolkodtam, de ezek is jöhetnek.
2013. máj. 19. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legdurvább kereszteződés a Kerepesi út-Hungária körút.


Itt még akkor is történik jó pár baleset, ha rendesen működik minden lámpa. De én mentem már itt át akkor is, amikor nem.... Ráadásul csúcsforgalomban. Hát valami borzasztó... Kamionok, teherautók, rengeteg autó, villamos... 2x3 sáv találkozása 2x3 sávval. Viszont itt még az a jó, hogy a buszok pl. nem kanyarodnak.


Egyszer volt, hogy az Örs Vezér téren romlott el minden lámpa, a fő kereszteződésben. Hát ott rendszeresen fordulnak jobbra-balra buszok, az még durvább volt.


Én ezeket tartom a legveszélyesebb, legdurvább, legnagyobb kereszteződésnek. Ilyen autópályásak, hiába kuszák, nincs lámpa, nincs kereszteződés, inkább körforgalom, nincs akkora hatalmas forgalom. Minden el van választva jól egymástól.

2013. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!