Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol képzik itthon az autószere...

Állatanyó kérdése:

Hol képzik itthon az autószerelőket vagy technikusokat/műszerészeket?

Figyelt kérdés
Mert én jövőre érettségizem és ebben a szakirányban szeretnék tovább tanulni.

2013. jún. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakiskolákban!

Nyíregyházán, Budapesten Túrkevén Szolnokon biztos képeznek.

2013. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szakiskolákban ahhogyan az első írja.

rengetek műszaki szakközépiskola van. neten is találsz forrást erre.

2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak szakiskolák. Vannak a szakmunkás képző középiskolák ahol tudtommal felnőtt képzéseket is indítanak. De vannak kimondott OKJ intézmények ahol képeznek ilyen szakmunkásokat. Autószerelés, autóelekronikai műszerész, fényező, karosszéria lakatos. Meg a sima műszerészeket is szoktak képzeni ilyen helyeken.
2013. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb városban van ilyen képzőintézmény, mert elég népszerű szakma az "ótószerelő". Győrben pl. a Lukács szakiskolában van ilyen képzés (meg villamossági műszerész meg egyebek).
2013. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amint írták előttem is, szakiskolákban. Megerősíthetem az előttem szólót is, én pont ezen a héten hétfőn kaptam a kezembe a Lukács iskolában az autószerelő-szakmunkás bizonyítványomat, de Tatán, Tatabányán is van OKJ-s autószerelő képzés. Én szeptembertől Tatára fogok járni Közlekedés-Gépész Technikus szakirányon. Biztos fogsz találni számodra megfelelő helyet és bátran mondom nem fog kelleni sokáig keresgélned.
2013. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!