Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 4. alkalommal is megbuktam...

4. alkalommal is megbuktam forgalmi vizsgán. Nem tartottam be a kerékpárosnál az oldaltávolságot. Szerintetek érdemes még foglalkoznom vezetéssel? 5. vizsgán mire számíthatok? Nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
Első bukásom parkolás miatt volt,nem volt meg a 30 cm távolság, második,h kapubejáró elé parkoltam, harmadig pedig, nem engedtem át a gyalogátkelőhelyen a kerékpárost

2013. jún. 19. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálgasd azt majd csak sikerül
2013. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem halaszd télre, akkor kevesebb a biciklista. :-)
2013. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
bocsánat harmadig helyett : harmadik :) elgépeltem :)
2013. jún. 19. 20:22
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
nem mindenkinek való a vezetés-
2013. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vizsgabiztos ma megdicsért, hogy milyen szépen vezetem az autót. Profin megcsináltam a parkolást . Már annyira nincs önbizalmam. Oktatóm is dicsér minden órán.
2013. jún. 19. 20:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, hogy nem mindenkinek való a vezetés. Vizsgán szerintem mindenki nagyon izgul, velem is ez történik.
2013. jún. 19. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj de ha 5 vizsga nem elég hogy átmenj el kellene gondolkodj. A saját érdekedben mondom. Ha alkotsz valamit az úton az kihathat az egész életedre. Amúgy ha az ötödik sem sikerül elküldenek alkalmassági vizsgálatra s ott is közölhetik hogy nem vezethetsz. Ezt már nem lehet az izgulásra fogni. Amúgy min izgulsz? Egyedül nem fogsz?
2013. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


A forgalmi vizsgák előtt, mennyit vezettél forgalomban?

2013. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
10 órát vezettem forgalmi vizsga előtt. Ma megkérdeztem a vb, hogy érdemes-e még próbálkozni, azt mondta igen. Mert látja rajtam, hogy nagyon jól vezetek , csak egy kicsit az önbizalmammal van a gond, azt kell helyretenni.
2013. jún. 19. 20:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Attól izgultam, hogy már biztos megint megbukok :((
2013. jún. 19. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!