Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem enged a párom vezetni...

Nem enged a párom vezetni akkor hogyan tanuljak meg?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja lesz hogy sikeresen levizsgáztam, kb 2-3 hete jött ki a jogosítványom, és nem enged vezetni azzal az indokkal hogy tötyögök mert sietni kell! Jó volna ha mellettem ülne és bátorítana, mert egyedül olyan helyre megyek amit biztosan ismerek, a ráadás az hogy tegnap nagyon esett az eső, meg meg volt pakolva az autó akkor engedte hogy vezessek, de ma szép napsütéses időben nem enged! Akkor hogyan legyen így tapasztalatom?


Ráadásul nem akadályoztatom a forgalmat, nem kell ilyenre gondolni, és ő neki sincs sokkal több tapasztalata!



20/L


2013. jún. 28. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kié az autó? Ha a tied akkor azt csinálsz, amit akarsz. Ha nem tetszik a párodnak akkor gyalogoljon.


Ha viszont az övé akkor akkor enged vezetni amikor akar, ugyanis az ő autója!

2013. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csapj az asztalra. Jobbat nemtok.
2013. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igazság hogy tőle kaptam.
2013. jún. 28. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Necces dolog ez így.
2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gazdag pasid vett neked egy autót, de nem engedi használni? Hmm... Hát majd idővel ez lehet, hogy változik.
2013. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg fogod magadat, és gyakorolsz egyedül. ELmész ismeretlen helyekre, hogy szokd a dolgot. Először kisebb forgalmú utakon, később mehetsz a nagyobbakra.

Találd fel magad, mellettem sem ült senki friss jogsisként. Csináltam egy-két kisebb hülyeséget, de aztán csak belerázódtam.

2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!