Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy helikopter...

Mit csináljak, hogy helikopter pilóta lehessek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nagy álmom, hogy helikopter pilóta lehessek. Az a baj, hogy szegény családban élek és nem tudom hogy tudnám rá előteremteni azt a pénzt. Itt olyan 4,5 millióról lenne szó. Valami tipp? Vagy le kell mondanom az álmomról? :(
2013. aug. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Le bizony. Gazdagok kiváltsága ez is mint minden más ebben a szaros rohadt életben.
2013. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Arra gondoltam, hogy amint betöltöm a 16-ot elkezdek dolgozni. Szerencsére a suli jól megy szóval szerintem menne a kettő együtt. Elkezdem gyűjteni a pénzt. Most van 600.000 forintom. Utána lehet, hogy tudnék pár család-baráttól kölcsönkérni... Bár nem tudom ez mennyire lenne jó ötlet. :/
2013. aug. 8. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy egyátalán nem kell lemondanod erről az álmodról, csak kicsit realistábban kell hozzáállnod. Járd ki a sulit, találj egy jól fizető állást amiből finanszírozni tudod a pilótaképzést. Miután már megvan az engedélyed elkezdhetsz pilóta állás után keresgélni. Magyarországon ez nem éppen hiányszakma, leginkább a mezőgazdaságban, permetezőre helyezkedhetnél el pilótának, vagy esetleg ha beállsz hivatásos katonának ott is jelentkezhetsz gépre, ez esetben még a képzés költségét sem kell állnod. Persze ezeken kívűl is vannak lehetőségek, a lényeg hogy ez nem elérhetetlen dolog, csak tudni kell hogyan érd el. Részemről sok sikert kivánok hozzá.
2013. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
honnan az anyámból van neked 600 ezred 15 évesen? hagyjuk már akkor h szegény családban élsz habi
2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Onnan van képzeld, hogy apukám 4 éve meghalt és nem nagyon tudom hogy, de így van ennyim, de csak ha betöltöm a 18-at vehetem ki.
2013. aug. 8. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
:(
2013. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozok. Úgy számolom, hogy kb. 2,5 év külföldi munka és meglesz rá a pénz. Vagy nyerni ennyi pénzt valamin. Ez a 2 lehetőség van. -- Sajnos itt Magyarországon nem lehet összespórolni rá, havi 60-70-80 000 Ft-ból.
2013. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!