Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lakóbuszokat csak készen...

Lakóbuszokat csak készen lehet venni, vagy lehet átalakítani vásárolt buszt?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen elméleti, csak megtetszettek ezek a járművek.


[link]

[link]

[link]

[link]


ilyesmire gondolok.


Szóval ha veszek egy használt buszt, akkor én magam átalakíthatom a belsejét ilyenné, vagy ez nincs engedélyezve?


Egyáltalán mennyibe kerül egy ilyen? Csak mert egy busz használtan 2-4 milla között van általában.


Nektek tetszenek ezek? Lehet, hogy pénzkidobás lenne, de legalább ha utazunk valahova, akkor elég egy kempinget keresni :)


2013. aug. 9. 12:54
 1/3 Józsi21 ***** válasza:

Egyszerű a válasz:vehetsz készen is ehhez hasonlót,de építhetsz is magadnak.

Ha vételre adod a fejed,külföldön nézz szét.

Ha építesz egyet akkor kell egy autószerelő,autóvillamosság szerelő,hegesztő asztalos,kárpitos fényező vízvezeték szerelő meg a jóég tudja hogy ki még.

Valószinüleg szigorított vizsgán kell áttolni meg a magyar bürokrácia szóval nem ragozom szép-szép de nem éri meg.

Gondolkodj el azon hogy esetleg kissebben is megcsinálhatod,.Veszel egy használt lestrapált furgont és átalakítod. Abból tanulsz tapasztalatot szerzel,képbe kerülsz a hogyanokra és miértekre utánna ha úgy érzed belevágsz a nagyobba

Te kérdezted a multkor ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__epitkezes__4679922-van..

2013. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha készen veszel valamivel olcsóbb, viszont ha úgy építteted akkor teljesen az izlésedre szabhatod, és ez azért megér némi felárat, szerintem.
2013. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Nem én kérdeztem a másikat, de köszi a választ, hasznos volt nagyon :)


Második: Ez igaz, elgondolkodtató... :) köszi neked is.

2013. aug. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!