Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "C" kategóriás BÜ vizsgán...

"C" kategóriás BÜ vizsgán csak a kihúzott egy tételt kell elmondani? Vagy lehetnek bemelegítő kérdések!?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy a fékékre minden vizsgabiztos harap..kérheti azt a kihúzott tételen felül, hogy ismertessem a légfékberendezés egyes elemeit!?

Most állok Bü vizsga előtt és hát be vagyok ijedve.....:)

Előre is Köszönöm a Válaszokat!



2013. aug. 16. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában elég csak a kihúzott tételt, ha az nem megy akkor szoktak ők kérdezni.

A fékeket meg a többit is jobb ha megtanulod. Elég ciki amikor elkezdesz dolgozni és egy kisebb hiba esetén csak pislogsz :D

2013. aug. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
A C Bü elég nehéz, de persze csak akkor ha nem tanulsz rá. A vizsgabiztos természetesen bármit kérdezhet, ez rajta múlik. Általában a húzott tételt kérdezik, de akármi lehet. Nem hiszem, hogy olyan ördöngősség megtanulni, pláne a légfék pont elég könnyú és átlátható. Igaz elég elavult dolgokat is tanítanak (pl,kézi fagymentesítő), de ezekből a kezdetleges dolgokból fejlődtek ki a mai modern rendszerek. Tehát azért jó tudni az alapokat, bár már nemigen fogsz velük találkozni.Szánj rá atanulásra egy napot és meglátod milyenérdekesek ezek a dolgok. Sikeres vizsgát! Ne bukj meg, felesleges pénzkidobás a pótvizsga, ott meg már igazás szivathatnak, ha látják, hogy bukott vizsgázó vagy.
2013. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 meta3 válasza:

Egy dolog van amit nem válaszolhatsz ,hogy nem tudom .

Azonnali bukta .Tehát ha nem mondod ,hogy nem tudom , akkor segítenek ,persze nem a végtelenségig várnak . Én is most voltam ...tanulni kell az biztos hozzá .

2017. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!