Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt valakinek Hódmezővásárhel...

Volt valakinek Hódmezővásárhelyen forgalmi vizsgája? Akinek igen az tudna tippeket adni? Egyáltalán milyen Vásárhelyen vezetni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 19:15
 1/8 Dörmögő ***** válasza:
Nem túl bonyolult Vásárhely. A másik lehetőségem Szeged lett volna, de ott bonyolítja a dolgokat a villamos, meg sokkal gyakoribb a párhuzamos közlekedés. Vásárhelyen sok a 30-as zóna, ott a fékkészenlétet szokták nagyon figyelni, természetesen lesz egyirányú utca, ahol a kifordulásnál figyelni kell hogy hová sorol az ember. Ha jól emlékszem akkor van kettő kétsávos körforgó is, de egy az tuti. Keddenként volt vizsga mikor én vizsgáztam, és szegedi vizsgabiztosok jöttek.
2013. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most is keddenként van:) Holnap megyek vezetni, aztán kíváncsi vagyok milyen ott a forgalom.
2013. aug. 18. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja tettem sikeres vizsgát. Minden jól ment az 1-es útvonalat kaptam, hamar letudtuk a 4 feladatot, utána csak mentünk, érintettünk pár 30-as zónát. Amire vigyázni kell az az oldalkosár utca, széles út, de 30-as zóna, minden kis szutyok útról sőt még zsákutcákból is ha jönnek ki, elsőbbséget kell adni még a biciklisnek is!


A vasúti átjárókkal vigyázz, nézz körbe illetve ha mozog a sorompó akkor állj meg előtte. Egyik osztálytársam azon bukott meg C-nél, hogy nem volt senki ezért nem nézett körbe és meg vágták. Vásárhelyen csak 2 ilyen hely van az egyik Szeged felé a Népkertnél a másik meg Makó-Földeák fele. A népkerti bonyolultabb mert az ott ráadásul emelkedő is. Szerencse az útvonalam nem érintett se vasúti átjárót, se országutat, se olyan utat ahol javítások vannak. A TESCO előtt elmentünk de akkor az már nem volt vészes. Nem tudom azóta lehet már be is fejezték, fura mód azóta csak Szegeden vezettem :D


2 sávos körforgalom az a buszpályaudvar után van nem messze, máshol nem rémlik, hogy lenne. Ott van egy szívatás is, hogy egyik utcából csak jobbra lehet kifordulni és persze akkor Orosháza felé kell menni ami balra és csak a körforgalmat tudod használni arra, hogy arra menj.


Nem vészes a vizsga, ha nem vétesz fatális hibát és végig vezetsz akkor 99%, hogy átmentél. DE! Ami még nagyon fontos! A vizsga a sport pályától a sport pályáig tart. Épp már vissza fele mentünk azon a szűk úton mikor jött ki egy taxis, ezért lementem az útról és ha szívtelen lett vna a vb meg is húzott vna, de szerencse, nem tette viszont megjegyezte humorosan. Én egy öreg urat kaptam, de sajna már nem emlékszem a nevére, mert annyira ideges vtam.


Imádkozz azon, hogy ne Szilágyinét kapd, mert az a vizsgázók 90%-t megbuktatja.


Én a ZSMK-nál vtam, jó suli, az oktató is jó volt. De ha levizsgázol, megkapod a jogsit és Szegeden kell vezetned, rájössz, hogy a vásárhelyi vizsga semmiség :D


Sok sikert és ne Szilágyinét kapd! :)

2013. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dörmögő ***** válasza:
Én Szilágyinét kaptam, elsőre átmentem nála, de mi is ismertük a rossz hírét. Az előttem lévő három vizsgázót mind megbuktatta.
2013. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4.!


Gondolom 9-10 hibavonallal. :D

2013. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dörmögő ***** válasza:
8 hibapontom lett, de a lényeg hogy átengedett.☺
2013. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
:)
2013. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én másodszor buktam meg Vásárhelyen

Kezdem már nagyon unni hogy mindig öregasszony vizsgáztattnak

2022. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!