Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma Budapesten miért volt...

Ma Budapesten miért volt egész nap az egész városban hatalmas forgalmi dugó?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A Rákóczi híd budai oldalán reggel volt egy kocc, amiért két sávot lezártak. Én ennyiről tudok.
2013. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nincki ***** válasza:
Én kora délután jártam bent a városban és akkor a Petőfi és a Szabadság hídból is le volt zárva 1-1 sáv
2013. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja igen: a Petőfin már régóta szötymörögnek valamivel, cserébe az Üllői út eleje is le van szűkítve, és a Mester utca is dugul...

:(

2013. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néhány baleset ennyire taccsra vágja a budapesti közlekedést egy egész álló napra? Reggel 8 után Pestről mentem Budára, dél körül meg vissza. Mindkét alkalommal több, mint 2 órás volt az utam. Visszafelé igaz időben kevéssel több volt, mert próbálkoztam több útvonallal is és minden irányból dugulás volt. Azt hittem, hogy lezárták az egész belvárost valamiért, csak a rádión nem hallottam semmit. Ott ültem a dugóban és be voltam rezelve, hogy kifogy a benzinem félúton. A tranzit forgalom is nagy, biztos sokan választják a városon keresztüli utat, mint az M0-t, de azt hiszem, most az is be volt dugulva. Azért furcsállom az egészet, mert idáig dél környékén mindig tökéletesen tudtam haladni.
2013. aug. 29. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Welcome back. Itt az ősz, a többség hazatért a nyaralásból, épp csak suliba nem kell még vinni a gyerekeket. A Petőfi híd felújítása és a Ferenciek tere átépítése miatt kisebb a dunai átkelők kapacitása, de nem segít sokat a Róbert Károly körúti közműépítés sem. Ráadásul az M0-M5 közös szakaszon kapitális dugók rettentik el azokat, akik esetleg elkerülnék a várost.
2013. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Napkiraly ***** válasza:

nézzük sorban:

árpád híd: 13. kerületi csatornacsőcsere miatt állt

margit híd - alapból áll

lánchíd - alapból áll, de most szőke nő felborult

erzsébet híd: a nagy belvárosi aluljáróbetemetési projekt miatt állt

szabadság híd - az erzsébet híd blokádja miatt ide terelt forgalom leterheli

petőfi híd - felújítják éppen a szerencsétlent

rákóczi híd - két lomis telibekapta az egyenes szakaszon a szalagkorlátot frontálisan

2013. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!