Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnapra a Tapolcai rendőrkapi...

Holnapra a Tapolcai rendőrkapitányságra idéztek ittas vezetés miatt kihallgatásra. Budapesten lakom;hivatkozhatok arra, hogy nem tudom kifizetni az útiköltséget, azért, hogy ne kelljen megjelennem?

Figyelt kérdés
Reggel faxon továbbítanám a kapitányság számára.

2013. szept. 3. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma. Kimennek érted és elvisznek. Nem is kell azonnal fizetni érte.
2013. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez egészen biztos?
2013. szept. 3. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Remélem ők is így lesznek a jogsi vissza adásával :)
2013. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért a hatósági eljárásoknál nem egészen úgy mennek a dolgok, mint a suliban, hogy anyu ír egy igazolást!
2013. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
esküszöm balsors kísért ha autóba ülök.Vigyék,csak nem kelljen már 3:55 kor indulnom egy 5 órás útra..
2013. szept. 3. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:
a világon én is korán kelni utálok a legjobban de hogy ennyire kóró egy lusta valami legyél hogy ez a legnagyobb bajod hogy 3:55-kor kell indulnod egy 5 órás útra,akkor a gáz vessen fel........Főleg hogy ittas vezetés miatt kell megjelenned!!!!
2013. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az idézést jóval korábban megkaptad, nem az utolsó pillanatban kell kimenteni magad, és akkor nincs gond!


Másrészt ha ez szabálysertési meghallgatás, akkor semmi következménye nem lesz! Igazából arra kapnál lehetőséget, hogy mentsd magad valamivel, ha nem mész el ettől a lehetőségtől esel el! A vége úgyis az lesz, hogy bevonják a jogsidat, csak gondolom nem mindegy, hogy mennyi időre, mert 6 hónap után még utánképzésre is mehetsz! Ha meg sikerül kisírnod, hogy ne legyen annyi, akkor pl. azt is megúszhatod (főként, hogy az utánképzés se olcsó!)


Szerintem.

2013. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez rendben van,de úgy tudom át lehet kérni a kerületi hatósághoz az elbírálást.
2013. szept. 3. 20:40
 9/13 Napkiraly ***** válasza:
ha ilyet tervezel, inkább menj be a kerületi kapitányságra, és onnan hívasd fel a tapolcaiakat. Ha szerencséd van belemennek abba, hogy ott hallgassanak ki,akár másik időpontban. Ha nem mész el úgyis elővezetnek
2013. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. szept. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!