Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem autós iskola váltás ügyben! Válaszolnátok pár kérdésemre? (lent)

Figyelt kérdés

1. Lehetséges az, hogy a sikertelen forgalmi vizsga után váltsak?

2. Kell külön fizetnem valamit?

3. Mennyi időt kell az új iskolában vezetnem a következő vizsgáig? Újra meg kell csinálnom az összes forgalmi órát vagy elég csak néhány órát venni?


2009. nov. 10. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

1. lehetséges,de a befizetett pénzt gondolom,vagyis biztos h nem kapod vissza

2. pótvizsgadíjat kell majd fizetned

3. ha a rutin vizsgád megvan,akkor meg kell venni a 20óra forgalmi vezetést,vagyis 21 mert a +1 vizsga.

2009. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha csak iskolán belül váltok oktatót, akkor is kell a 20 óra?


(A pénz gondoltam, hogy nem kapom vissza, nem is vártam, meg a pótvizsga díj is logikus, de azt ha maradok akkor is kéne fizetni a második vizsgára)

2009. nov. 10. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha iskolán belül akkor nem kell újra megvenned a 20+1 órát.
2009. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom iskolán belül megoldani. De remélem nem is lesz rá szükségem, egyenlőre még nem buktam meg, 18.-án vizsgázom.

Köszi a választ!

2009. nov. 10. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Az oktatóknak nem érdeme,h megbukj,mert ha te plussz órákat veszel,azt a melót nem fizetik nekik már ki az iskolák.Arra mennek,h mindenki átmenjen.
2009. nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem tanít semmit. Fél kezemen megtudom számolni eddig hány dolgot mondott el, hogy hogyan kell csinálni. Minden másra magamtól kellett rájönnöm. Viszont mindenért ordít velem és ha valamiben hibázok, akkor nem azonnal mondja el, hanem óra végén, mikor már a szituációt is elfelejtem, mert én nem vettem észre, hogy valamit rosszul csinálok.

Illetve van, hogy rákérdezek dolgokra és ordítva lehülyéz, fél perc múlva meg elmondja ugyanazt amit én is...

Nem normális a nő és nem is tudok mellette fejlődni.

2009. nov. 11. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor megköszönöd neki és váltassz oktatót,nem kell feltétlenül iskolát is:)
2009. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!