Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik manapság a legjobb...

Tataboy kérdése:

Melyik manapság a legjobb traktorgumi? Márka szerint lennék rá kíváncsi, nekem a John Deere-on Pirelli van de az gyalázatos.

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az MTZ-re a Taurus

Állítólag jó minőségű.

2013. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy gyalázatos?


Mi már nem egy garnitúra Pirelli gumit elhasználtunk, de egyikkel se volt baj.

Egyébként kb. itt is azok a jó márkák mint amik a személyautó gumiknál.

Michelin, Goodyear, Pirelli, Continental, Firestone.

Mi ezeket már mind használtuk vagy használtuk és teljesen jók.

Egyébként az, hogy egy gumi, hogy teljesít nem csak magától a gumitól függ. Pl vannak olyan gumik amiket kifejezetten közúti szállításra ajánlanak. Na azokkal pl talajmunkát végezni tényleg "gyalázatos" lehet. Rengeteg minden függ még a guminyomástól is. A feladathoz szükséges guminyomás értéktől eltérő érték is adhat gyalázatos eredményt.

De sok helyen láttam már nem szerelőgéppel teszik fel a gumit a felnire, hanem pajszerrel meg ilyesmikkel. Aztán csodálkoznak meg szar gumiznak ha esetleg megsérül a pereme.

Szóval a legjobb gumi is lehet sz@r, ha nem úgy meg nem arra használja az ember mint amire kell.

2013. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Az MTZ-re a Taurus

Állítólag jó minőségű."


Azért az sem 100-as, vannak hátrányai,gyenfe az oldala a régebbieknél legalább is így volt, bár a ruszki okádékoktól még mindig 100x jobb!


Egyébként én is kíváncsi vagyok erre, mert majd pacsker csere lesz aktuális nálunk is majd és a ruszki kihúzva.

2013. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BKT elég jól bevált. Árban is. De a legjobb a Michelin a piacon.
2013. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a Lamborghini 1050 premium gépen Continental gumi van elől-hátúl. Tökéletesen megvagyok vele elégedve. MTZ-re én is úgy tudom hogy Taurust szoktak rakni, meg a Voltyre orosz gyártmányú gumit.
2013. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!