Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "Budapest" Kispestről reggel...

"Budapest" Kispestről reggel 07:00 kor ha indulok, hogyan jutok el a leggyorsabban a Filatorigáthoz? Illetve 17:00kor hogyan jutok vissza a leggyorsabban? Gondolom a reggeli egyszerűbb.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy Kispesten belül honnan meg, hogy Filatorigátnál pontosan hova, de a legoptimálisabb megoldásnak a 3-as metró => 2-es metró => 5-ös HÉV tűnik!
2013. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a lajosmizsei vonal Kispest állomására gondolsz, akkor 42V busszal a Határ úthoz vagy 93(A) busszal Kőbànya-Kispestre célszerű menned, majd M3 metróval a Deák térig, M2 metróval a Batthyány térig, végül H5 HÉV-vel a Filatorigátig.
2013. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszokat. Valóban pontosíthattam volna a kérdésemet: személygépkocsival szeretnék a leggyorsabban közlekedni, CBA remiz üllői út -> Kunigunda útja Elmű 3. kerület közöt. Én erre gondoltam: Népliget - Lágymányosi híd, Budai alsó rakpart és azon végig. Talán még 07:00 körül járható, de vissza már nagyon necces 17:00 környékén. Ezért kérdezem, hogy tudtok e valami okosságot? :) Köszönöm!
2013. nov. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!