Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tilosban parkoltam és be kell...

Tilosban parkoltam és be kell mennem tanúskodni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Ételt szállítok ki egy kis dobozos autóval. Az eset a Balatonparton történt ami ilyenkor ki van halva. Kb 10mp-erejéig álltam meg míg beadtam az ételt. Benyomtam az elakadás jelzőt is. Rendőrautót nem is láttam a környéken valószínűleg közteresek kaptak le. Pár hét múlva jött a levél az irodába.. majd most ez a címemre is. Mire számíthatok?

2013. dec. 5. 20:01
 1/3 acelsziv ***** válasza:
kb 20-30 ezer. És az elakadásjelző nem mentesít a tiltás alól.
2013. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, a tulajdonos kapja csak a büntetést. HA ő nyilatkozik rád akkor te kapod a csekket. De ha nem a rendőrségtől jött a levél akkor nem kell menned sehova.


A vállalkozók lustasága, hogy egy sárga villogót képtelenek vásárolni és azt bejelenteni a rendőrségen. Már nem kell a forgalmiba bejegyezni, kap egy engedélyt a használatára és kész. Ezután megállhatsz tilosban is.

2013. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Napkiraly ***** válasza:
ha van menetlevél,akkor szívtál. Ha nincs, akkor biztos lenne itt olyan,aki akár el is felejtené, hogy aznap ki vezette azt az autót. Ilyenkor persze a hatóság nem biztos hogy meg tudná állapítani, hogy kit kell eljárás alá vonni. De mivel te emlékszel, így jobb ha bevallod
2013. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!