Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Liszt Ferenc reptérről a...

Liszt Ferenc reptérről a második kerületbe milyen taxit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Négy személy részére kellene. Tudom, hogy most volt valamilyen változtatás ezzel kapcsolatban, de nem tudom mi a lényege. Nézegettem honlapokat és nem találok fix tarifásat, az létezik? Akkor az mit jelent, akkor hogyan készüljön az ember mégis mennyibe kerül?Tapasztalatok, javaslatok? Előre is köszi!!

2013. dec. 11. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az volt a változtatás lényege hogy mindenhol ugyan annyiba kerül.


alapdíj: 450 Ft

útdíj: 280 Ft/km

várakozás: 70 Ft/perc


Tehát ár szempontból teljesen mindegy mivel mentek :)

2013. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A taxiknál tudtommal nincs már fix díj, és nagyon drága. 4 főre érdemes valami minibuszos megoldásban gondolkodni.

Ez például elég jónak tűnik és nem is drága: [link]

De van egy csomó más is, a párom például az airportshuttle-lel járt, ők kifelé percre pontosak voltak, visszafelé viszont úgy működtek, hogy összevártak annyi utast, hogy megteljen egy busz és akkor indultak. De max. félórán belül. Ennek az árát sajna nem tudom, mert munkahelyi szerződéssel ment, de szerintem drágább.

2013. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Várok még javaslatokat, akinek van.
2013. dec. 11. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!