Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyan magyar...

Hallottam egy olyan magyar internetes oldalról, ahol olyan emberekt hoznak össze akik autóval kényszerülnek dolgozni járni. Csoportokba verődve utazhatnak, az üzemanyag megoszlik ezáltal. De nem tudom az oldal nevét. Hallottatok már erről?

Figyelt kérdés
végra találtam munkát, ám csakis autóval lehet megoldani a bejárást.Ez kemény összeg ugye.Ezt szeretném én is csökkenteni ezzel az oldallal. Azt mondják, regisztrálni kell, alapvető dolgokat elmondani, pl. hánytól hányig dolgozol,milyen autóval jársz?merre pontosan a fővárosban?és hány személlyel tudnál osztozkodni a benzinköltségen stb. Én szívesen vinnék még 3 embert dolgozni, mindenki jól járhatna.Tudtok erről valamit?fontos lenne!kevés fizuból egy vagyon csak az autókázásra,számmra luxus..
2009. dec. 1. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja a telekocsi.

De én úgy hallottam hogy ezért nem kérhet pénzt az autós. Csak annyi lehet a haszna hogy megismer új embereket. Ami szerintem hülyeség mert akkor menne busszal és ott lenne elég ember.

2009. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az első komment szerintem is hülyeség...ennek akkor semmi értelme nincs. sőt, a tévében hallotta is az egyik ilyenben résztvevő autóstól, ő maga mondta,hogy megoszlik a benzinköltség és mindenki jól jár....de azért köszi
2009. dec. 3. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!