Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha át akarok menni egy másik...

Ha át akarok menni egy másik autósiskolához (mert a mostani oktatómmal nem vagyok megelégedve) köteles vagyok nekik fizetni (bánatpénzt)? Azt tudom, hogy ők kötelesek kiadni a kartonomat, de ha nem fizetek fel tudnak engem jelenteni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért váltasz rögtön iskolát? Miért nem mész csak másik oktatóhoz ugyanannál az iskolánál?

Egyébként szerintem ez minden iskolánál más. A szerződésben benne van, hogy kell-e fizetni valamit, ha átmész másik iskolához.

2014. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj volt iskolát váltanom, mert én ugyan elviseltem az oktatót, de ő kitalálta, hogy nem tanít tovább, lövésem nincs, miért. Nem volt bánatpénz, mostanáig nem is hallottam ilyesmiről, elég vadul hangzik, egy csomó pénzt ad az ember az órákért, motortörésnél fizetni kell (a páromnak legalábbis kellett, én saját motort vittem), mit akarnak még?
2014. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 farid válasza:
én is fontolgattam akkor amikor én jártam,el akarta sunnyogni az órákat meg amiket akkor nagyon ígért nem akarta betartani,de végül el beszélgettem a fejével és utána rendbe jöttek a dolgok:) attól függ mi a probléma oka,ha tudsz még segíteni az ügyön próbálj vele beszélni,ha pedig nem ahogy az előttem lévő írta menj át másik oktatóhoz ha van rá lehetőség,viszont ha nincs keress fel egy másik iskolát telefonon vagy személyesen és érdeklődj mit tudnak segíteni!
2014. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért akarok a.iskolát váltani,mert ennél csak ez az egy női oktató van akinél már 4szer buktam meg. És tudnék egy jobbat, normálisabbat. Köszönöm szépen a tanácsokat!!! :)
2014. máj. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!