Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos kérdés. Megvan a C...

Kamionos kérdés. Megvan a C jogsim de le szeretném rakni nehéz pótra is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most nemrég költöztem ki Németországba és rendelkezem B és C jogsival egyaránt. 24 vagyok. Erősen gondolkodom rajta hogy lerakom nehéz pótra is, hogy kamionnal járhassam a nagy világot. ehhez főződik a fő kérdésem ami: Kb nagyjábol mennyit keres egy kamionsofőr itt németben (C+E) havonta ??? vagyis hogy megéri-e levizsgáznom a másik kategóriában is vagy inkább hagyjam az egészet ? mert ha nem sokkal több a havi fizu mint sima C jogsival amit meg lehet keresni akkor inkább hagyom a francba az egészet.


előre is köszi a válaszotokat.



2014. máj. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit keresel C jogsival. Eddig egy echte német sofőrrel beszéltem, ő 2800 eurót kapott nemzetköziben.
2014. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

...és az a 2800 brutto vagy netto ? mert az sem mindegy.

C -vel dolgoztam már itt kint és br 2000 volt a fizu. hétfőn kezdek B kisteheren futárként és a 2. hónaptól minden kiszállító havi br 2200+ kap. + jutalék a kivitt extra teljesítményért. van aki rendszeresen a havi br 2600-2800 közt kap.

de ha a kamionos ennél nem sokkal jobb akkor hagyom az egész ötletet a pcsába :)

2014. máj. 15. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nettó volt.

A 2200 euronak mennyi a nettója?

2014. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a pár száz vagy max 1000 euróért kár váltanod!

Több a felelősség kamionon, nem mindennap alszól otthon!

Sokan azt hiszik olyan jó meló ez, de nem! Valóban bejárod a "világ" autópályáit, de csak azt.

2014. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem csak a nehéz pótkocsival, de számolj, a veszélyes árúval is! (sok helyen követelmény)
2014. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!