Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez a...

Most akkor hogy van ez a Budapest bérletnél? A lejárat napján még hajnali 2ig érvényes?

Figyelt kérdés
Ha 5.-én jár le a bérletem, akkor aznap még tudok vele közlekedni? Vagy ez hogy van?

2014. jún. 2. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 5-én vetted, akkor elvileg következő hónap 5-e hajnali 2 óráig lehet használni (és egyébként lejárathoz következő hónap 4-e szokott írva lenni, tehát lejárati napon még egész nap, utána következő nap hajnali 2 óráig használható)


Remélem érthetően írtam, reggel van még :)

2014. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Példával szemléltetve talán érthetőbb:


Ha január 5-én vetted a bérletet, akkor az lesz ráírva hogy "jan. 5 - febr. 4", te pedig ezzel a bérlettel február 5 hajnali 2 óráig utazhatsz.

2014. jún. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Május 6.-án vettem, ha jól emlékszem.:) Kicsit akkor megnyugodtam, még nem kaptam fizut és én nem vagyok bliccelős pesti :P
2014. jún. 2. 06:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom: nem hajnali 2 ig érvényes a bérletszelvény hanem csak éjfélig.
2014. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajnali 2-ig érvényes, a hátoldalán is le van írva.
2014. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!