Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egerben ki mit tud arról,...

Egerben ki mit tud arról, hogy meg kenhetőek-e a B kategóriás forgalmi vizsgán a vizsga biztosok?

Figyelt kérdés

Hétfőn vizsgázom először és a cikket olvasva attól félek még ha jól teljesítek is akkor is bukok ha nem fizetek jattot :S


[link]



2014. jún. 21. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel korrupt országban élünk így elképzelhető. Rengeteg ember írja, hogy többször se engedték át, következő vizsgán adott a vb-nek egy deákot és máris sikeres vizsgája lett. Érdekes...
2014. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én puhatolozva rá kérdeztem az ok tatomnál aki kijelentete, hogy ilyen Egerben nincs, azt mondta ez Miskolcon és Budapesten létezik de itt nem.Remélem neki lesz igaza és csak a tudás dönt majd.Te egyébként környékbeli vagy?
2014. jún. 22. 21:33
 3/13 anonim válasza:
melyik autósuliba jársz? :D
2014. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én Veszprémben vizsgáztam, és itt korrektek. :)

Én is rákérdeztem óvatosságból, de az oktatóm megmondta, hogy nem kell itt mást megkenni, csak a vajas kenyeret. :):)


Azt is elmondta, hogy olyan is van, hogy a vizsgabiztos semmit nem lát a pénzből, mert az oktató zsebre vágja, aztán a diák, meg nyugodt, oszt jól vezet, oszt átmegy. Vagy ha nem fizet, az oktató szándékosan belenyúlhat, és akkor vége a dalnak. De mondom, vidéken szerintem nem korruptak annyira. Itt legalábbis nem.

2014. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Engem a parkolás résznél simán megbuktathatott volna a vizsgabiztos ha akar, de nem tette, szerintem jófej volt, meg az oktató is, nem aggódtam ilyen pénzek miatt. Amúgy sikerült?
2014. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :S.Indokolatlanul lassan vezetem, állitása szerint "mozgó akadály" voltam a forgalomban.Talán jogos volt a buktatása de azt azért hozzá tenném, hogy 10-kor kellet volna indulnia a vizsgának és ő 15 percel utána szált be a kocsiba.Az idő hiány miatt a 6 vidéki vizsga útvonalat eleve ki vette és én a maradék 10-ből húztam ami Egri útvonal.Te különben mikor vizsgáztál, ha szabad kérdeznem?
2014. aug. 9. 22:29
 7/13 anonim válasza:
azóta sem sikerült??? #3-mas voltam
2014. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
június 6-án ha jól emlékszem, nekem is kivették a külső útvonalakat, nem időhiány miatt, mondta már az oktatóm hogy van amelyik vizsgabiztos egerben szeret menni, van amelyik meg kint, az enyém meg annyit mondott hogy mondjak egy számot 1-10ig, aztán az lett a vizsgaútvonalam :D (nem tudtam előre melyik melyik... sajna) de én nagyon örültem hogy városba mentünk, mert szintén lassúvezetés problémám van, az oktatóm mondta is hogy 35 a komfortzónám :$ még a városban is szólt egyszer a vizsgabiztos hogy menjek már gyorsabban, mondjuk ettől úgy megijedtem hogy aztán végig tartottam a sebességet :D
2014. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2014 ota nem lett meg a jogsi? :D
2017. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van ilyen :-(.
2017. márc. 26. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!