Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lefizessem a vizsgabiztost?

Lefizessem a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
Holnap után vizsgázok B jogsira. Nem sajnálok egy 20-ast a sikeres vizsgám ellenében. Maga a vezetés megy, de néha szerencsétlenül jönnek ki a dolgok és akkor hibázom, mint bármelyik rutinos vezető. Szerintetek lekenjem? Ha lefizetem, és akkor is megbuktat? Nah az nem vicces :D

2014. júl. 6. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én először nem fizettem, ezért meg is buktam. Másodjára is ugyanaz volt a vizsgabiztos és akkor sem fizettem, de kb. 10 perc vezetés után átengedett. Így kb. ugyanannyiba jöttem ki, mintha adtam volna egy 20-ast elsőnek.
2014. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha nincs benne erre hajlandóság, akkor valószínűleg jól fel is bosszantod, így szigorú vizsgára számíthatsz.


A vesztegetés egyébként bűncselekmény.

2014. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első, igen, de másfél hónap az új vizsga időpont.
2014. júl. 6. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
20-asért ne várj sokat szerintem...
2014. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

"de néha szerencsétlenül jönnek ki a dolgok és akkor hibázom, mint bármelyik rutinos vezető."

Elég szomorú, hogy így látod.


Talán útravalónak hagy mondjak valamit:

Nincs olyan, hogy szerencsétlenül jönnek ki a dolgok, csak olyan van, hogy valaki nem a szabályoknak megfelelően játszik.

2014. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha tisztességes (és pont ő miért ne lehetne az), sértésnek veszi, ha úgy érzi: megvehetőnek nézed őt.

Ha ráadásul törvénytisztelő, megvesztegetési kisérletért büntetőjogi procedúrának nézhetsz elébe.

Ha mindezek fennálnak, nem is enged vizsgázni.

.

Ha mégis lefizethető és azért mész át a vizsgán, olyan jó sofőr leszel, hogy anyukád a gyakori emlegetéséért nagyon fog neheztelni rád.

2014. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 acelsziv ***** válasza:
76%
A leírásod alapján inkább ne akarj jogsit. Elég gyagyás mászkál az utakon így is.
2014. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
le. van aki csak így tud érvényesülni. de legalább okosnak gondolja magát.
2014. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Én nem fizettem le, ahogy egyetlen ismerősöm sem, és átmentünk mind. A kulcs a jó vezetés, és a nyugalom. Inkább kérd meg az oktatód, hogy menjetek egy kört a vizsga előtt, meg parkoljatok, meg ilyenek. Én ettől megnyugodtam,. és tök jól ment.
2014. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az oktatótól szokták megkérdezni a tarifát, az oktatónak add oda a pénzt, ő majd lerendezi a vizsgabiztossal.

A huszas szerintem kevés lesz, negyver körül a reális, állítólag.

2014. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!