Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit csináljak, ha...

SÜRGŐS! Mit csináljak, ha megbüntettek, de ki van fizetve a parkolási díj?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS ÉS SÜRGŐSEN KELL A SEGÍTSÉG. Tegnap megbüntettek, mert nem fizettem parkolást. Ami azt illeti igen is fizettem, csak mikor mentem kifizetni eközben az ellenőr megbüntetett. Mivel ki van fizetve a parkolás csak már lelett fotozva a rendszám mit csináljak? Van itt két cím: 1139. Bp. Béke tér 1. és a másik: 1131. Bp. Béke utca 65. Most hova kell mennem ez ügyben? Mi a két címen lévő közszolgátató között a különbség? Fontos lenne a válasz.

2014. júl. 22. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az illetékes parkolási társasághoz mehetsz be,vagy irhatsz levelet e-mailban,bemutatva a bűntetést és a parkolójegyet és kéred a bűntetés törlését.Akkor fogadják el,ha nincs 5 perc különbség a két idő között,mert az alatt vetted a jegyet.A bűntetőcetli alján ott a cím,meg fax,meg email.
2014. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!