Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dunaújvárosról Budapestre...

TappancsMancs kérdése:

Dunaújvárosról Budapestre nagyjából mennyi az út, időben és benzinben?

Figyelt kérdés
Benzin tudom hogy autótól függ de átlagos fogyasztással valami nagyságrendileg. Meg kell autópálya matrica? Köszi.

2014. aug. 7. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pályamatrica kell ha felhajtasz a sztrádára. Ha nem hajtasz fel akkor nem kell. 2500Ft az üzemanyag, ha idővel vissza is mennél akkor további 2500Ft.

Ha nem a sztrádán mész hanem a 6-os úton akkor pedig izgulhatsz melyik település határában fotóztak le, az további 80.000Ft.

2014. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 2500.- benzin az nem kevés? Kb 100 km-ről volna szó.
2014. aug. 7. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Autópályán 1 óra alatt Budapesten vagy, a 6-oson haladva kábé egy és háromnegyed óra. Utóbbi időt tartva biztosan nem kap el traffipax.
2014. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: magad írtad, hogy autótól függ.


Amúgy nincs 100 kilométer, de 6 liter benzin most 2490 forint. Ha ettől többet eszik a gép 100-on, akkor valóban több.

2014. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2014. aug. 7. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán inkább 7 literrel kellene számolni ha a pályát el akarod kerülni. A sok lassítás utáni gyorsítás (lámpák/dugók a közbülső városokban, településhatáron 50-re fékezés, stb.) rengeteg plusz benzint felemésztenek.
2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!