Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan igényelhető új MÁK kártya?

A helyzetem a következő: 24 éves vagyok, főiskolai hallgató, tartós betegséggel. Miután a 18-at betöltöttem, orvosi igazolás, stb. által igényeltem és kapok saját nevemre továbbra is emelt CSP-t, illetve hatósági igazolványt, ami kedvezményes utazásra jogosít. Ez azonban hamarosan lejár.

Hogyan lehet megújítani? Ismét el kell menni az általuk kijelölt orvoshoz, hogy az megállapítsa hogy a tartós betegség továbbra is az, és az egész procedúrát végigcsinálni, vagy elég netán egy szakorvosi leletet v. igazolást küldeni a MÁK-nak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: MÁK, hatósági igazolvány, kedvezmény, betegség, utazás

2014. aug. 19. 11:52  Privát üzenet  

A válasz
Hívd fel a MÁK-ot és tőlük kérdezd meg.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. aug. 19. 16:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A DM-től igényelhető törzsvásárlói (pontgyűjtős) kártya kipostázása ingyenes?
15 évesen igényelhető PayPal kártya?
Tartós betegségek esetén igényelhető 90 %-os utazási kártya, ezt hogyan kell és hol megigényelni?
Hogyan igényelhető az európai egészségbiztosítási kártya?
Mennyi a Citi Life kártya maximálisan igényelhető hitelkerete?
Supershop és DM kártya igényelhető online? Ha igen hol?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!