Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten ugye nem kell...

Budapesten ugye nem kell tartanunk a csempészett benzintől?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy Szabolcsban sok gondot okoz az ukrán benzin. Azt kérdezném, hogy Budapesten merre tevékenykednek ezek a bűnözők, hogy még véletlenül se tévedjek oda?
2014. nov. 21. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ország Keleti részétől nagyon nem mennek el, mivel az nekik sem éri már meg, gondolom én. De amúgy sem kell tartanod attól hogy közéjük keveredsz mert nem adnak ám akárkinek.
2014. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos kutakon nem fogsz ukrán benzint kapni.

Én szabolcsi vagyok, de nem szaladgálnak utánam benzines kannát lóbálva a csempészek :D

2014. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ukrajnában drága a benzin, nem hiszem, hogy megéri nekik ezzel seftelni.

16 valamennyi a benzin ott, itt meg 360-370 forint nyíregyen. Szóval csak 100 forint a különbség.

2014. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


"...az elmúlt 6 hónapban a kutak 20-30 millió dolláros veszteséggel számolhattak, emiatt kénytelenek drasztikusan növelni a benzinárakat. Miközben a világban akár 25%-al is csökkenhetnek az üzemanyagárak, Ukrajnában egyre drágább lesz a tankolás."



Idézném az egyik cikk alatti hsz-t

"Még megéljük azt, hogy magyarországrol fogják ide csempészni."


[link]

2014. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idáig elhozni nem éri meg, elautóznák a nyereséget. A baj amúgy a bizonytalan forrás: az Ukrajnában hivatalos úton forgalmazott benzin alapvetően megfelel az itthoni autók üzemeltetésére, csak ugye a csempész nem fog neked igazolást lobogtatni arról, hogy Ukrajnán belül hol vette a benyát.
2014. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem igazából mindegy, hogy milyen a minősége. Illetve oké, nem teljesen mindegy, de azért csak nem olyan szar.

Azért kérdeztem, mert pár éve(kb. 3-4) mindenhonnan azt hallottam, hogy Nyíregyházán senki sem tudja, hogy a magyar kutakon mennyi a benzin, mert mindenki az ukránt veszi a piac(?) mellett. Ezt tényleg csak pletyka szintjén hallottam, hiszen életemben csak 1x voltam Szabolcsban. Akkor ezek szerint már nem aktuális.


Egyébként van egy venezuelai haverom, azt mondta, hogy ott papíron van ára a benzinnek, a valóságban viszont ingyenes. Tőle tudom, hogy benzincsempészet valójában a kolumbiai-venezuelai határon van, a világ többi részén csak vicc.

Bár én mindig azt hittem, hogy a finn-orosz, vagy az iráni-török sem akármilyen.

2014. nov. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!