Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldi térképet hogyan...

Külföldi térképet hogyan használhatok gpsemen?

Figyelt kérdés
Adott egy navon n670 plus. Letöltve hozzá a toolboxot kiirja h a készülékem napra kész, a telepitett térképek listájában pedig ott látom az egész európai listát. 2012-ben kaptam, azóta nem is frissitettem. létezik, hogy azóta nem volt hozzá frissités? Valamint miért nem tudok beirni külföldi uticélt? Az ország választó listában csak magyarország van. Lehet, hogy licence csak magyarországra van, de akkor miért vannak a külföldi országok a gpsen?
2014. dec. 29. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Európa "alaptérkép".Csak Magyarországi navigációs adatbázissal.Az alaptérkép tulajdonképpen abban segít hogy áttekintést tesz lehetővé Európa országainak elhelyezkedésével.

Külföldön is használható a navigáció ha letöltöd és telepíted a kívánt ország adatbázisát.

2014. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a választ, sokat segítettél!
2014. dec. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!