Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestről Balatonra 4 matrica?

Budapestről Balatonra 4 matrica?

Figyelt kérdés

Erről magyaráztak a híradóban, hogy 4 megyei matrica kell majd. De ahogy én láttam a neten, ugyanúgy meg lehet venni a 10 naposat, amivel jobban jár az ember, ha nyáron 2-3 alkalommal lemegy Balatonra, nem?

Vagy én nem értek valamit?



2015. jan. 2. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a 10 napossal is le lehet menni a Balatonra. Ha eltörölték volna a 10 naposat, lázadna az ország és az a negyedmillió magyar, aki a keleti országrészből igyekszik havonta a német és ausztriai gulágra, nekik 6-7 megyén is keresztülvisz az útjuk.
2015. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, marad érvényben a 10 napos, ami mindenfele jó, a megyei csak annak éri meg, aki csak 1-2 megyén belül tesz meg rövidebb távokat pályán vagy fizetős úton. Nem olyan rossz az elképzelés amúgy, csak túl sok utat tettek fizetőssé, az a baj.
2015. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!