Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2 éve van jogosítványom!...

2 éve van jogosítványom! Azóta nem sokat vezettem, mert valami miatt félelmet érzek! Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki az autódban a "T" jelzést,így biztonságban érezheted magad!!!
2008. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Forgalmi rutint csak a forgalomban lehet 'szerezni'.

A saját vezetési tudásodon túl azt is meg kell tapasztalni, hogy mások hogyan vezetnek. Sajnos sokan szabálytalanul, ezért erre is figyelni/számítani kell.

Keress egy jó oktatót(!), akivel vezetsz még pár órát, és meg tudjátok beszélni a tapasztalatokat. Ha van saját autód, akkor lehet menni azzal is, így a kocsi sajátosságait is kiismered.

2008. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs gyakorlatod, természetes, hogy félsz, én is így voltam ezzel. Ezen csak sok gyakorlással lehet túllépni, minél többet vezess, ha sikerélményed lesz, egy idő után elmúlik a félelem és élvezni fogod.
2008. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én egy hete vezetek, most lett meg a jogsim.A napon mikor megjött, kiragasztottuk a párommal a T betűt a kocsinkra.És hidd el, egyszer nem dudáltak le az útról, nem állnak az autóm mögé szorosan. Nekem sokat segített a döcögős időszakban, az elején, mikor még az autót is meg kellett ismerni.Én országúton kezdtem, aztán a városba vezetgetek.És ne félj, csak üljön melletted valaki az elején.Sok sikert:)!

2008. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy ismerőst vagy családtagot akinek nagyobb gyakorlata van, hogy üljön be melléd és vezess úgy pár órát, és ő segítsen ha valamit nem jól csinálsz, és figyelje ő is a forgalmat, és csak akkor szóljon ha valami galibát készülsz okozni. És menetközben adjon tanácsokat, hogy mire figyelj, vagy mit hogy csinálj.
2008. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek!
2008. aug. 22. 12:15
 7/7 anonim válasza:
Dobd ki a kukába, és ne ijesztgesd a többi normálisan vezető sofőrt
2009. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!