Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ismeri valaki Lukács Ferenc...

Ismeri valaki Lukács Ferenc vezetés oktatót a Csigavérnél?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Milyen oktató?

2015. febr. 25. 16:08
 1/2 anonim válasza:
Név szerint nem ismerem, de a Csigavérnél eddig mind a három oktató akivel dolgom volt korrupt és sunyi volt (az egyikük ráadásul nő volt!). Kifejezetten javaslom, hogy keress másik oktatót egy másik autósiskolánál, hogyha még nem késő.
2015. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elsőre sikerült sikeres forgalmi vizsgát tennem Lukács Ferencnél. Van egy érdekes stílusa, de nem szabad komolyan venni. Nem voltam egyszerű eset, sosem ültem volán mögött előtte, és rossz a térlátásom is, de mindent elmondott sokszor, kedves volt, ha hatalmasat is hibáztam, picit leszidott, és elmondta, mit vétettem, mire törekedjek. Nem játszik az időddel, pénzeddel, nem csal.

Neki tényleg az a fontos, hogy megtanítson téged vezetni, és sikeresen levizsgázz, amint készen állsz rá.


Tiszta szívemből ajánlom-20L

2017. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!