Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az tényleg igaz,...

Szerintetek az tényleg igaz, hogy a B kategóriás forgalmi vizsgán kenő pénzel átengednek simán valakit vagy ez csak városi legenda?

Figyelt kérdés
Olyan valóban létezne Magyarországon hogy oda nyomnak néhány tíz ezret a vizsga biztosnak és azt se nézi meg, hogy az adott illető el tud-e indulni az autóval és "megfelel" a vizsgán?

2015. márc. 2. 19:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Azért ez nem így van.

Nyilván ha ön és közveszélyesen vezetsz akkor még pénzért sem engednek át, hanem visszaadják a pénzt.

Nekem így mesélte az oktató.

2015. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Jó hogy van..Van aki csak megveszi a papírt, el se megy ,se oktatásra se vizsgára.
2015. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
De az gondolom piacos kamu jogsi, nem? A forgalmi vizsgán elvileg(?) meg lehet kenni a vizsgabiztost de a KRESZ-t az gép előtt csinálják, azt csak nem?
2015. márc. 2. 19:56
 4/32 jackson666 ***** válasza:
80%
Ha látják rajtad hogy nem vagy közveszélyes és csak apróbb hibáid vannak akkor lefizetheted és akkor elnézik ezeket.
2015. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Én nem fizettem le és 2-ra átmentem... De azt vettem észre, hogy az oktató nem igazán akart volna lebeszélni a kenőpénzről. Mert ugye neki kell odaadnom és majd ő adja oda a vizsgabiztosnak. Szerintem ő is leveszi a részét ilyenkor.

Szar egy rendszer, mindenkit kirúgatnék, aki kenőpénzt fogad el! Vizsgabiztost, orvost, mindet!

2015. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%

kresz vizsga gép előtt megy, időre, ott vagy tudod, vagy nem.

Forgalminál meg vagy elfogadja a vizsgabiztos a kenő pénzt vagy sem. Általában az oktató a vizsga előtt jelzi, hogy a vizsgabiztos akit kifogtál milyen.

De attól hogy lefizeted még nem enged át. Ha lefulladsz, nem megy még rendesen a vezetés akkor vissza adja a pénzt és megbuktat. De pl ha nem sikerül 100%osra egy parkolásod de lefizetted a vb-ot akkor biztos hogy átfog engedni.

2015. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Boyka01 válasza:
71%
Persze,hogy igaz. Kérdezd meg az oktatódat,hogy meg lehet-e támogatni a vizsgát. Egy Deák és mindjárt elnézőbb a vb. De ha béna vagy így is megbuktat.
2015. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, ki hogy van vele, de én egy kezemen meg tudom számolni, hogy az 56 évem alatt hány cigány tanulóvezetőt láttam.
2015. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
Miquel, bár kettőnk közül nekem kellene elmennem a boltba gyufáért, de én már láttam nem 1-2 kisebbségit tanuló autóba. Szóval vannak olyanok, akik tényleg vizsgáznak is, és nem csak libáért veszik a jogsit. :)
2015. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem kétlem, Problem, hogy vannak olyanok. Ugyanakkor konkrétan ismerek olyanokat, akik (nem csak funkcionális) analfabéták, de vezetnek.
2015. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!