Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudnám megszerezni a B...

Madara89 kérdése:

Honnan tudnám megszerezni a B jogsihoz a tananyagot?

Figyelt kérdés
honnan tudnám megszerezni a B jogsihoz a tananyagot?
2015. márc. 14. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész egy közeli könyvesboltba és veszel egy B kategóriás Kresz könyvet. Minden benne van.
2015. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könyvesbolt...

Egy KRESZ könyv azonban elég szárazon adja közzé az anyagot, mindenképpen ajánlott az oktatásokon részt venni, a tankönyvben leírtak, és az előadáson elhangzottak egész könnyen tanulhatóvá teszik a KRESZ-t.


Az elméleti vizsga alapja a megfelelő KRESZ-tudás, nem a kérdéseket kell bemagolni, hanem megtanulni a szabályokat, azokat alkalmazva egyszerű a helyes válasz megjelölése.

2015. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor letöltöd a gyakorlóprogramot ncroe- ról. 2 hónapja van jogsim és a könyvet nem vettem meg, de az órákra eljártam. Napi 2-3 tesztet kitöltöttem és 1.re megvolt minden :)

Jobb azon tanulni, mint a könyvből.. pláne, mert vannak eltérések meg másfajta "megfogalmazások"

2015. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!