Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol van Hatvanban a Tanács út?

Hol van Hatvanban a Tanács út?

Figyelt kérdés

Itt egy link:

[link]

Ezen Tanácsként szerepel,de van ahol ez a Táncsics út.Ha ez nem a Tanács út,akkor elmagyarázná nekem valaki,hogy a buszpályaudvarról hogy jutok el oda?


2008. aug. 27. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát sokáig laktam Hatvanban, de sajnos nem tudom. Ki akartam nézni neked térképen, de ha ilyen kavarodások vannak, akkor inkább nem akarlak félrevezetni vele.


De van egy tippem:


Rögtön a buszpályaudvarral szemben állnak a taxisok. A legtöbbel utaztam már, rendes pasasok. Vagy vitesd oda magad taxival (Hatvanban nincsenek olyan nagy távolságok, pár száz Ft csak), vagy pedig ha ezt nem akarod, akkor egyszerűen kérdezd meg tőlük. Fognak válaszolni, vidéken sokkal megközelíthetőbbek a taxisok is, mint Pesten.


De ha elmondod, hogy konkrétan mit vagy kit keresel, lehet, hogy többet tudok segíteni. Persze nem biztos.

2008. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Én tulajdonképpen a Batthyány gimnáziumot keresném(Gróf Batthyány Lajos Gimnázium és Szakközép).Magyarázták,hogy a buszp-tól nincs messze.
2008. aug. 27. 09:53
 3/8 anonim válasza:

Ha minden igaz, akkor 400 méterre van az iskola a buszpályaudvartól (Kossuth út 6.):


[link]

2008. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A Táncsics utca szerintem csak tévedés lehet, mert nagyon messze van az autóbusz-állomástól:


[link]

2008. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha itt megnézed (itt be kell írni az indulási és érkezési helyet, majd a gyalogos útvonaltervezést választani - linkelni ezt nem tudtam), gyalog még rövidebb is, csak 223 méter, időben pedig 3 perc:


[link]

2008. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D
2008. aug. 27. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


A buszpályaudvarról úgy jutsz el oda, hogy átmész a 2x2 sávos főúton, majd elindulsz a templom felé, és a harmadik utca balra.

2008. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utcakereso.hu
2008. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!