Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átlagosan hány pótórát vesznek...

Átlagosan hány pótórát vesznek az emberek a forgalmi vizsga előtt? És hányadszorra szokott sikerülni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a vizsga előtt volt egy pótórám, ugyanis az utolsó óra és a vizsga előtt egy hét szünet volt,sokára kaptam időpontot. És másodszorra sikerült.A tapaszalatom hogy elég vbiztos függő a dolog, elsőre sem hibáztam, no de mindegy. Légy nyugodt, aludd ki magad, rágózz(tök jó levezető)és koncentrálj nagyon.Sok sikert!
2008. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én Magyarországon is és külföldön is megcsináltam a jogsit. És mindenhol elsőre sikerült, pedig nem gyakoroltam külön. Ha bizol magadban és odafigyelsz, akkor nincs szükséget pótórára.

Sok sikert!

2008. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem kellett pótórát vennem és elsőre sikerült, de hallottam olyan oktatóról, aki már a legelején közli, hogy hány plusz órát kell venni. Szerintem kérdezd meg az oktatót, mert ha lenyúlós, akkor nincs menekvés...
2008. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pót órát vettem igaz, C+E kategóriában. A vizsgabiztos az előttem lévő vizsgáztatótól megkérdezte, hogy ideges? A válasz az volt, hogy igen. Erre azonnal megbuktatta, mert idegesen nem lehet autót vezetni.

tőlem azt kérdezte, hogy milyen irányban vannak az autópályák Angliában, Magyarországon és Amerikában.

Magyarországét tudtam, hogy sugaras, de a többit nem. Megvágott.... A következő sokkal könnyebben ment.

Elég vizsgabiztos függő sajnos.

Sok sikert!

2008. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást és a válaszokat! Állítólag 30% a sikerességi arány, de majd ügyes leszek:-)
2008. szept. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!