Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő kamionsofőr vagyok van...

Kezdő kamionsofőr vagyok van valami ami nem világos tudnátok segiteni? Kérdés alább

Figyelt kérdés
Mi a helyzet ha 4 és fél ora elött veszi ki a 45percet a soför? Pl 3 ora vez után 50 perc pihi megint 3 ora utánna1 ora pihi marad még 3 ora (+1ora,kétszer hetente)???

2015. máj. 21. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit vázolsz, az teljesen jó. Vehetsz ki 45 percnél többet, az nem gond. Ha megvan a 45 (vagy annál több) perced, onnan "tiszta" vagy, újra ketyeg a 4.5 órád (értelemszerűen a 9 v. 10 óra erejéig).


Azt is megteheted, hogy vezetsz pl. 3 órát, pihensz 15 percet, vezetsz megint 1.5 órát, kiveszel 30 percet. Felbontható ugyanis a 45 perc 15 + 30 percre. Vigyázat, a sorrend számít, 30 + 15 nem jó!


Okos szabályok, mi?

2015. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pandas74 ***** válasza:

Hakapeszi nagyon jol leirta.....ehhez kepest meg annyi lezs,hogy a vezenylodet setleg veri a viz,ha hen 4 es fel orazol,es ezert ketszer allsz meg egy napon szunetre.

A francia rendor meg orulni fog neked,mert ok nemigen szeretik a 4es fel oras vezeteseket.Amugy ezekkela negy es feloras vezetesekkel szamolni egyet jelent az allando elkesessel.....nem is kell hozza nagy belatokepesseg,hogy megertse:nem tolnak oda parkolot ahol a negy es fel lejar.Tehat mindenkepp veszites a 9 oras vezetesi idobol......persze ez az igen bonyulult osszefugges nemigen fer bele az okos buksijukba.

2015. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig ugy csinálom. Kb 3-3.5 óra és pihenő. Utána egy óra !!! pihenő. Jobb ha te is ezt tanulod meg. Mert olyat hiába mondanak hogy 4.5 óra. Pont nem ott vannak a parkolók. A tíz óra vezetést meg úgy is három részre kell osztani. Tudom hogy nem sokan értenek ezzel egyet , de én nem vagyok a magam ellensége.
2015. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!