Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlít a hatósági...

Mennyire hasonlít a hatósági KRESZ vizsga az eTitános próbavizsgára? Hol érdemes még gyakorolnom?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázok KRESZ-ből, és érdekelne, hogy mennyire hasonlít a hatósági vizsga az eTitános próbavizsgára. Hasonlóak az ábrák és a kérdések, mint a próbavizsgában, vagy inkább a gyakorlómodulban lévő kérdéseket érdemes gyakorolnom? Több helyen ajánlották a webkresz-hu-t, de nekem nem tölti be a böngésző... Gyakorlok még a kresztanulasotthon.hu-n is. Mit tudtok még ajánlani, hogy ne érjen meglepetés holnap?

#gyakorlás #KRESZ vizsga #hatósági KRESZ vizsga
2015. jún. 28. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egész olyan mint a régi csak vannak benne új kérdések.
2015. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bár a régiről sincs fogalmam, hogy milyen... :D
2015. jún. 28. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

A szabályokat kellene megtanulni, nem a különböző ábrákat bemagolni.

Nem tudom az új rendszerben valós-e a 11ezres kérdés, vagy ezt csak mese, de akkor tudod valójában a KRESZ-t, ha egy adott kérdésre, annak megfogalmazásától függetlenül tudod a választ - ez esetben nincs félnivalód a vizsgán.


Érintőképernyő, két próbakérdés után kezdődik a vizsga.

B kategóriánál 55 kérdés, ebből 10 három pontos 45+30=75 pont a max - elég nagy a tűréshatár 10 hibapont.

A kérdésekre rendelkezésekre álló 1 perc rengeteg idő, még a forgalmi helyzetekre is elég 20 másodperc, de azokat jól meg kell nézni ()van-e jelzőtábla, van-e megkülönböztető jelzést használó jármű a képen)

2015. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemrég vizsgáztam mindkét fajtából. Nem mondanám nehéznek az újat sem. A szakoe.hu oldalon biztos, hogy olyan kérdésekkel találkozol, mint a vizsgán. (Ingyenes a reg)

Valóban nagyobb az adatbankja az újnak, de sok olyat is láttam benne, ami ugyan az, csak máshogy van feltéve a kérdés.

A műszaki része viszont nehezebbnek tűnt. A kérdés előtte jár az oktatás színvonalának. találkoztam olyan kérdéssel is, aminek a neten kellett utána néznem, mert a tananyagban nem volt benne. De nem akarlak megijeszteni ezzel, csak egy vagy kettő volt ilyen.

Mellesleg, ilyenkor már feleslegesnek tartom a tanulást. Utolsó nap pihenj. Több mindenre is fogsz emlékezni, ha hagyod egy kicsit ülepedni az anyagot.

2015. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a szakoe-hu-n gyakorlatilag ugyanazok a kérdések vannak, mint az eTitán programban, de mindkét helyen gyakoroltam.. remélem, menni fog
2015. jún. 28. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kb másfél hónapja voltam, egy az egyben ugyanazok a kérdések, mint amik a szakoe.hu oldalon fent vannak, én egy új kérdéssel sem találkoztam, ami ott ne lett volna.
2015. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon megnyugtattál, köszi :)
2015. jún. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!