Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatók a Schwinn...

Mennyire megbízhatók a Schwinn Csepel kerékpárok?

Figyelt kérdés

Tervezem,hogy egy új biciklit fogok venni magamnak,és szóba jött egy fent említett trekking kerékpár.Megéri egy ilyet megvenni?


[link]


2015. aug. 27. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már 19 éve hajtom ugyanazt a Cserkészt, soha nem hagyott az út szélén, defektet nem számítva persze.
2015. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itthon nekem is azt mondták,hogy a Csepel,az Csepel,nagyon jó márka.De azóta már eltelt 20-on év,és ki tudja,hogy ez ma már mennyire igaz.
2015. aug. 27. 19:22
 3/3 lupara ***** válasza:
Jól teszed ha nem alapozol a régi hirnévre,és tájékozódsz a vétel előtt.Összeszerelés folyik beszállitott alkatrészekből,úgy tudom amerikai tulajdonossal.Ettől még lehet jó a Schwinn Csepel,de a szakembergárda nem a régi,tipuskinálat is nagyobb.A linkelt bicikli ára alapján használható kerékpárra számithatsz,de nagyon tartósra nem.Én úgy tudom,a mostani gyártások kevésbé időtállók.Együtt lehet velük élni,de mindenképp olvass használói teszteket,és vesd össze a konkurencia kinálatával.
2015. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!