Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fizessek vagy ne?

Mit tegyek? Fizessek vagy ne?

Figyelt kérdés

Holnap lesz forgalom vizsgám és oktatóm azt mondta a lefizetés kérdésre, hogy ha le lehet fizetni akkor 20-at kell adni. Nem szívesen adnék mert majdnem még 2 vizsgadíj kijönne belőle csak ha meg most meghúznak ugye 11 pótdíj meg akkor kéne még pár pluszóra amivel kb megintcsak 20 körül lenne és ismét bizonytalanul mennék a 2. vizsgára vagy akkor fizetném ki a 20-at akkor ugyanott lennék csak már 40 lenne. Persze nem csak így lehet átmenni de manapság már minden hülyeségre meghúznak tehát nemtudom, hogy énis hódoljak be a korrupciónak vagy büszkén bukjak és fizessek mégtöbbet meg tolódjon az egész heteket???

Félre ne értsétek nem azért akarom lefizetni mert nem érzem úgy hogy ha rajtam múlik nem megyek át, csak ha meg akarnak úgyis meghúzhatnak bármire, ezért lenne jó ha holnap befejezhetném és mehetnék a jogsiért.. Bocs ha kicsit hosszú lett de remélem azért érthető.


2010. márc. 16. 21:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sajat velemenyem: Kifizetnem ha tehetnem! Ma sajnos ilyen vilagban elunk. A parom 7 evvel elottem vizsgazott, mindenbol egybol atment, engem 2szer huztak meg a semmiert. Nagyon sok a kocsog vizsgabiztos, ezert ha az oktatod azt mondja, hogy ha fizetsz tuti 100% hogy atmesz, fizess.
2010. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem jobban jársz ha fizetsz.

ha kiszámolod most fizetsz egy 20 ast akkor 99% hogy nem buksz meg és jól jársz mert át mégy és túl leszel a vizsgákon.

Ha nem fizetsz minden kis sz.rért megbuktatnak ami többe fog kerülni mint 20 ezer!

2010. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

„manapság már minden hülyeségre meghúznak” hát igen ez a hozzáállás.

A közlekedési szabályokat vérrel írták, nem véletlenül.

Ha megbuksz le kell nyelni, nem vagy alkalmas az önálló közlekedésre. Van már elég mazsola az utakon.

2010. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó jó nagy f.szságot írtál.. Szerinted az hol van vérrel megírva hogy azért meg kell buknia mer nem teli tenyérrel kezeli a váltót, vagy hogy 50-es táblánál 30-al megy..?! Mert ismerőseim ilyenre buktak meg...
2010. márc. 16. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha itt pesten egy forgalmasabb szituációban 30-al mész az 50-es táblánál tuti "megesznek"...

Amíg nem biztonságos a járműkezelésed, tényleg nem vagy való utcára. Gyakorolni kell, és tényleg túl sok "mazsola" van az úton, Ami néha veszélyesebb mint a 200-al száguldozó hülyegyerek.

2010. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21:31 vagyok. Az a „f.szság” nagyon is jogos volt. A vizsgaszabályzatot egyértelműen elmondják vizsga előtt. A váltóról annyit nem az NFS-ben vagy és nem hiszem hogy, Schumachernek hívnak. A sebesség szintén egyértelmű bukási tényező és megkockáztatom, hogy szabálysértést is elkövetett az illető (26§ 5. bek.). Gondolom te is tudod, KRESZ vizsgára megkellet (volna) tanulni.:) Nagyon helyes,hogy megbuktatták.
2010. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aha.. amíg van pofájuk csak úgy 7ezret emelni a vizsgadíjon addig elvárható lenne, hogy egy hülyeségért -mert igenis hülyeség azért megbuktatni hogy a váltót nem szabályszerűen fogja- ne buktassanak meg. Nem mondom azt, hogy mindenki menjen át de azért bukjon meg valaki mert megsérti a kresz-t vagy veszélyhelyzetet teremt de ne egy ilyenért. Hiába esznek meg az 50-esnél 30-cal de nem szabálytalan csak bele kéne gondolni mindenkinek, hogy ő is vizsgázott egyszer és toleránsnak kéne lenni kicsit.

Amúgy meg kíváncsi lennék kedves válaszoló te mennyire vezetsz precíz pontossággal, mert szerintem még egy oktatba is bele kötni néha...

2010. márc. 16. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Vedd már észre, hogy megsértette a KRESZ-t. Nagyon szomorú hogy ilyen színvonalú ismeretekkel forgalmi vizsgára készülsz. Igen voltam tanuló, magabiztos tanuló (minden vizsgát 0 hibaponttal, azóta 300e km önhibás baleset nélkül, és igen precízen vezetek). Toleranciáról annyit hogy vizsga után néhány héttel egyedül fogsz vezetni, nem lesz oktató, aki gázra-fékre lépjen, nincs mit tolerálni. Aki nem ismeri (mint te) vagy nem tudja alkalmazni (mint a barátod) ne vegyen részt a közúti forgalomban. Erre való a vizsga.

Tessék a KRESZ, ha már itt kell szembesülnöd vele: (Javaslom a 26§ 5.bek., remélem megérted mért bukott meg a barátod)

[link]

Zárásul pedig egy vizsgalap:(javaslom figyelmedbe a sikertelenségi okokat)

[link]

2010. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tőlem 23 éve megkérdezte a vizsgabiztos,mennyi lakott területen a sebesség? akkor 60 volt.Na ehhez tartsa magát,jó utat.....majd 25 perc mulva:gratulálok,vigyen vissza a székház(MHSZ)elé.-47F
2010. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ne hallgass ezekre az idiótákra.Igen is kell fizetni saját tapasztalatból mondom.

Iskola előtt is elég sok kilométert levezettem az oktató is azt mondta hogy jól vezetek mégis kis sz.rokért meghúzott a vizsga biztos 2 szer is olyan dolgokért amik szerintem és az oktató szerint is jelentéktelenek voltak mégis meghúzott az a köcsög!

Harmadszor fizettem és érdekes módon hiba pont nélkül átmentem !!!

Ja és még ez nem is Budapesten volt hanem Miskolcon ahol sokkal lazább a forgalom.

2010. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!