Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvány nőként?

C kategóriás jogosítvány nőként?

Figyelt kérdés

Nőktől kérdeznék pár dolgot, akik már levizsgáztak nagyobb kategóriákból! Esetleg férfiaktól, akiknek voltak női csoporttársai.

Privátban ha lehet! Írok mindenkinek, aki jelzi, hogy tudna nekem segíteni.:)


Köszönöm előre is!!



2015. okt. 27. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi lehet az, amit csak privátban lehet megkérdezni?!
2015. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy férfiak dominálta ágazatban aggódik, a hölgy, hogy kinézik, ajánlatot tesznek. Elvetemült esetben fordítottan gondolkozik és ő akar így előbbre jutni.
2015. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

bármilyen kategóriás jogosítvány vállalható nőként. sok országban természetes hogy akár dózert vezet, vagy kukás kocsit, daruskocsit.


alkalmas legyen, oszt jónapot.

2015. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nah erre én is kíváncsi vagyok :D
2015. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 A válaszod első felével ràtapintottál a lényeg egyik részére. :)


Fiatal nő vagyok 3 éves B kategóriás jogosítvánnyal, nem túl sok vezetési tapasztalattal. Nagyon régóta érdekel a szállítmányozás,imádok vezetni. Most jött egy alkalom, és belevágtam, jelentkeztem. Csak sok-sok kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatban, amire szeretnék választ. Ennyi a helyzet nyílvános része, a kíváncsiak számára.

Remélem lesz aki tapasztalatával segítségemre lesz! Köszönöm az eddigi hasznosabb válaszokat!

2015. okt. 27. 12:56
 6/14 Tubarózsa ***** válasza:

Szia

Én idén vizsgáztam C ből. Irj nyugudtan. :)

Üdv 25N

2015. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Oké, nem nőből vagyok, de azért a közúti szállítmányozásra van némi rálátásom :D
2015. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem ez volt a kér(d)ésem, hogy a férfiaknak milyen tapasztalatai vannak a szállítmányozással. Női szemszög érdekel, vagy olyan férfié, aki tanult Nővel.


Kaptam segítségeket privátban, de szívesen fogadom mások tapasztalatait is. :)

2015. okt. 27. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:

és így anonim módon igazán leírhatnád mi a titkos része az egésznek, mert szerintem valaki sáros az ügyben:)


2. voltam

2015. okt. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sáros?:D Mitől lenne sáros? Ilyenkor magadból indulsz?

Senkire nem tartoznak a téma privát részei. Csak akinek én bizalmat adok. Te meg azt képzelsz, amit akarsz! :) Legalább lesz valami izgalom az életedben. Szívesen!

2015. okt. 28. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!